16 lipca 2024

Plebiscyt na najlepszego policjanta

W bieżącym roku przypada 20 rocznica powołania do życia w III RP formacji Policji. M.in. z tej okazji z inicjatywy Stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”, Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie będzie nadany Sztandar oraz zorganizowany zostanie „Plebiscyt na Najlepszego Policjanta 20-lecia RP w Powiecie Hrubieszowskim”.

Reklamy

Uroczystości nadania Sztandaru połączone z obchodami wojewódzkimi tegorocznego Święta Policji odbędą się 17 lipca w Hrubieszowie. Jest to duże wyróżnienie dla hrubieszowskich policjantów i dla całego hrubieszowskiego środowiska.

Przygotowaniom do uroczystości towarzyszyć będzie „Plebiscyt na Najlepszego Policjanta 20-lecia RP w Powiecie Hrubieszowskim”, którego inicjatorem i organizatorem przy udziale Komendy Powiatowej Policji jest także Stowarzyszenie.

Reklamy

Plebiscyt, prowadzony na stronie www.stowarzyszenie-bph.hru.pl rozpoczął się 20 kwietnia, a jego zakończenie zaplanowane zostało na dzień 15 czerwca 2010 r.

ANKIETA »

Reklamy

Do plebiscytu zgłoszonych zostało 23 funkcjonariuszy czynnych zawodowo i będących już na emeryturze.

Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi w dniu 17 lipca br. w trakcie uroczystości policyjnych w Hrubieszowie.

Dla zwycięzców plebiscytu przewidziane są dyplomy i upominki ufundowane przez Stowarzyszenie „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w plebiscycie oraz jego popularyzację.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia
mgr Zdzisław Kosakowski
Prezes Zarządu