25 czerwca 2024

Pomóż dzieciom wygrać…

Tym bardziej, że to nic Państwa nie kosztuje… Jest szansa, aby Niepubliczne Przedszkole w Hrubieszowie, ul. Zamojska 16 A, otrzymało od firmy Kubuś atrakcyjne nagrody.

Reklamy

Prosimy wejść na stronę:

 http://konkurs.przyjacielenatury.pl

Reklamy

tam wybrać nasze przedszkole i oddać swój głos.

            16 nagrodzonych przedszkoli otrzyma: aparat fotograficzny cyfrowy marki, zestaw edukacyjny, złożony z map ściennych i tablic edukacyjnych oraz upominek dla każdego dziecka w postaci fluorescencyjnej miarki wzrostu i produkty marki Kubuś.

Reklamy

            Nasze Przedszkole obejmuje opieką dzieci o specjalnych potrzebach rozwojowych i edukacyjnych. Uczęszczają tu dzieci w wieku od 3-10 lat, z Hrubieszowa  i okolic.                        Pragniemy stworzyć każdemu maluchowi szansę rozwoju na miarę jego możliwości, podążać za indywidualnym tempem rozwoju, respektując potrzeby każdego dziecka, wspierać w dążeniu do samodzielności i niezależności, uczyć tolerancji, akceptacji i poszanowania odmienności każdego człowieka. W atmosferze akceptacji, wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa nasze dzieci bawią się, uczą, nabywają umiejętności – rozwijając swoją osobowość i aktywność wobec siebie i innych.

Naszym dzieciom zapewniamy m.in.:
* pomoc logopedyczną, psychologiczną, zajęcia z rehabilitantem ruchowym 
* terapię integracji sensorycznej
* rewalidację indywidualną
* zajęcia muzyczne z rytmiką

Będziemy wdzięczni za każdy głos. Głosować można tylko raz w ciągu doby. Zagłosuj już dziś. Warto pomagać…

 

Dyrekcja i pracownicy przedszkola