19 lipca 2024

Poszukuję rodziny o nazwisku Konefał z Hrubieszowa lub okolic

Poszukuję rodziny o nazwisku Konefał z Hrubieszowa lub okolic. Jeśli ktoś miał lub ma bliskiego o tym nazwisku lub sąsiada, czy znajomego – proszę o kontakt.

Reklamy

 

Poszukuję rodziny o nazwisku Konefał z Hrubieszowa lub okolic. Jeśli ktoś miał lub ma bliskiego o tym nazwisku lub sąsiada, czy znajomego – proszę o kontakt: Katarzyna Paszkowska, e-mail: paszkowska@onet.pl lub telefoniczny 721 219 363. Na początek proszę o sms ponieważ mogę nie odebrać nieznanego mi numeru.

Szukam również grobów z tym nazwiskiem w powiecie hrubieszowskim. Imię, które najbardziej mnie ciekawi – to Michał. Był on synem Józefy zd. Konefał (posiadał nazwisko matki), pochodził z Wołynia i mógł przybyć w te tereny w czasie II wojny światowej, uciekając przez rzezią.

Reklamy

Dołączam jego zdjęcie z kobietą, która mogła nazywać się Dusia Falkowa lub podobnie (ledwo widoczne imiona i nazwisko na odwrocie zdjęcia).

Wiadomość jest skierowana przede wszystkim do osób, które pamiętają czasy wojny lub opowieści swoich dziadków. Proszę o pomoc w poszukiwaniach.

Reklamy

 

Katarzyna Paszkowska

(fot. archiwum rodzinne)