23 maja 2024

Prezent na 30 urodziny. Ranking najlepszych pomysłów

Trzydziestka coraz bliżej? Najwyższy czas pomyśleć o prezencie

Szukasz pomysłu na prezent na 30. urodziny? Możliwości jest wiele – a wszystko zależy od tego, kogo chcesz obdarować. Zupełnie inny będzie wymarzony podarunek dla dziewczyny lub narzeczonej, a inny chociażby dla brata. Mimo to znalezienie tego doskonałego prezentu wcale nie musi być trudne. Wręcz przeciwnie – to całkiem łatwe. A na dodatek to całkiem niezła zabawa!

Robienie prezentów samo w sobie sprawia wiele przyjemności, to prawda. Uśmiech na twarzy obdarowanej sprawia, że wiele osób twierdzi nawet, że woli upominki wręczać niż otrzymywać. A gdyby tak samo przygotowywanie prezentów przenieść o jeszcze jeden poziom wyżej? Gdyby nie ograniczać go jedynie do wyboru prezentu w sklepie?

Można oczywiście stworzyć coś własnoręcznie… nie każdy jednak ma tyle zdolności manualnych, zmysłu artystycznego czy w ogóle kreatywności, by efekt okazał się zadowalający. Na szczęście na tym wcale nie koniec dostępnych rozwiązań. Można bowiem sięgnąć po prezenty personalizowane.

To idealne połączenie zakupu gotowego podarunku z dodatkiem własnej inicjatywy. Można samemu wybrać napisy lub zdjęcia, jakie zostaną umieszczone na prezencie – a dzięki temu sprawić, że gotowy upominek stanie się dosłownie jedyny w swoim rodzaju. Czyż to nie doskonały pomysł na prezent urodzinowy?

Co wybrać na prezent na 30. urodziny?

Od słów zawsze warto przejść do czynów. Co zatem wybrać na prezent z okazji trzydziestki? Śmieszna kartka na urodziny KARTA PAMIĘCI – LICZY SIĘ PAMIĘĆ to humorystyczna propozycja – w sam raz na prezent dla tych, którzy nie pamiętają już czasów sprzed komputerów. I dzisiejsi trzydziestolatkowie zdecydowanie się do tej grupy zaliczają. Innym, nie mniej ciekawym, a za to nawet słodszym, pomysłem są czekoladki belgijskie PREZENT NA URODZINY. Zachwycą każdego miłośnika smakołyków – niezależnie od tego, jakiej jest płci, jakie są jego lub jej zainteresowania, a także… co myśli o przejściu na dietę. Cóż, dieta nie zając – może poczekać. Przynajmniej do momentu skonsumowania smakowitych czekoladek w pysznych smakach!

Wszystkie te propozycje, a także inne prezenty można w łatwy sposób spersonalizować. Warto poświęcić chwilę na ozdobienie ich samodzielnie wybranymi napisami lub zdjęciami. Dzięki temu staną się wyjątkowe – i pozostaną z obdarowaną osobą na dłużej, jako pamiątka (w przypadku czekoladek na pamiątkę zostanie zapewne jedynie pudełko, zawartość prawdopodobnie zniknie bardzo szybko).

Jeśli zaś szukasz jeszcze innych oryginalnych pomysłów prezentowych, oto zestawienie najciekawszych.

10 najlepszych pomysłów na prezent z okazji trzydziestych urodzin

1. Wygodny leżak ze spersonalizowanym oparciem

2. Kartka urodzinowa w rozmiarze XXL

3. Klasyczna whisky z własną etykietą

4. Drewniane nosidło do piwa

5. Wykonany ze zdjęć obraz na płótnie

6. Kuferek wypełniony winem i słodyczami

7. Bambusowa półka na wannę

8. Grawerowana szklanka do whisky

9. Spersonalizowany kubek ze zdjęciem

10. Poduszka z indywidualnym nadrukiem

Jak widzisz, propozycji z całą pewnością nie zabraknie i dla każdego świętującego da się znaleźć coś w sam raz. Jedni wolą podarunki bardziej praktyczne. Inni – bardziej humorystyczne. Co jednak w tym wszystkim najlepsze, jedne i drugie można bardzo łatwo połączyć. A czy może być coś lepszego niż prezent zabawny i użyteczny jednocześnie? Chyba tylko jeśli oprócz tego będzie jeszcze osobisty – a o to można zadbać, personalizując prezent.

Skoro więc zbliżają się trzydzieste urodziny bliskiej ci osoby, a więc całkiem ważne wydarzenie, zadbaj o to, aby prezent od ciebie odzwierciedlał powagę sytuacji. Czy więc humorystyczny czy praktyczny, podarunek niech będzie przede wszystkim osobisty. Wykorzystaj indywidualną dedykację, by przekazać kilka słów bliskiej osobie. Krótkie życzenia, sympatyczny żart, miłe nawiązanie do wydarzenia? Co wybierzesz, zależy wyłącznie od ciebie, bo możliwości są praktycznie nieograniczone.

Zresztą… przekonaj się o tym osobiście, już teraz zaglądając na Crazyshop.pl. Czekają tam najlepsze pomysły na prezent na 30. urodziny, którymi zaskoczysz i zachwycisz obdarowaną osobę!

­

(tekst i fot. mat. partnera)