22 lipca 2024

RTM Staszic – XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej WP

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Pierwsza część materiału zawiera skrót koncertu inauguracyjnego w wykonaniu zespołu LECHICI oraz wywiady, w tym z burmistrzem Doleckim (nie tylko o festiwalu, ale również hipotetycznie) o hrubieszowskim basenie, druga to zapis występu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej.

***

Reklamy

I część materiału zawiera skrót koncertu prowadzonego przez Jolantę Grzywacz: sowo wstępne wygłoszone przez burmistrza Zbigniewa Doleckiego, przemówienie ks. dziekana dekanatu hrubieszowskiego, prałata płk. Andrzeja Puzona, oficjalne otwarcie festiwalu przez dowódcę 2pr w Hrubieszowie płk. dypl. Sławomira Dudczaka, występ zespołu LECHICI, oraz wywiady – z ks. Andrzejem Puzonem oraz rozmowę z burmistrzem Zbigniewem Doleckim – między innymi o zalewie DELFIN i hrubieszowskim basenie.

W drugiej części audycji znajdziemy zapis występu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej, wywiady z tancerkami zespołu oraz Łucją Watras i Grażyną Temporowicz (również o tournee po Peru).

Reklamy

Audycje zrealizowali: Wojciech Błaszczuk i Patrycja Tomaszewska i Dominika Dragun, zmontował Stanisław Nowak.

_________________________________________________

RTM Staszic – XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej – Hrubieszów 2009

RTM Staszi - XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej WP cz. I

RTM Staszi - XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej WP cz. II

_________________________________________________

Szczegółowe informacje o Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej WP Hrubieszów 2009 i zdjęcia z imprezy można znaleźć na stronie Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy

www.mbnp.rel.pl »

Hrubieszow LubieHrubie 2009