5 marca 2024

Rusza Wielka Promocja Świąteczna HTK!

Hrubieszowska Telewizja Kablowa jest świadoma nadchodzącej zimy. Grudzień to miesiąc, gdy często zamarza ziemia, co utrudnia wybudowanie przyłącza światłowodowego do domu. Jednocześnie to też Święta Bożego Narodzenia, czas tradycyjnego odpoczynku spędzanego w gronie bliskich. Święta to czas, gdy rodzina korzysta wspólnie z nowoczesnej rozrywki, a do tego potrzebny jest szybki internet i cyfrowa telewizja. Także telefon się przyda, gdy chcemy w komfortowych warunkach złożyć życzenia rodzinie, która znajduje się daleko. Myśląc o tych potrzebach mieszkańców rozpoczynamy WIELKĄ PROMOCJĄ ŚWIĄTECZNĄ!

Obniżamy ceny za przyłącze światłowodowe (wszystkie prace wraz z kopaniem) z 499 zł brutto na 279 zł brutto, oszczędność to aż 220 złotych!

­

Obniżamy też koszt instalacji dla łącz radiowych, z 367,77 zł brutto na 279 zł brutto.

­

Obniżka kosztów telewizji!

Dodatkowo obniżamy koszt jednorazowej instalacji cyfrowej telewizji HTK. Nowoczesny cyfrowy dekoder telewizyjny kosztował jednorazowo 150 złotych a teraz kosztuje tylko 50 zł, to aż 100 złotych oszczędności! Oferta na instalację TV obowiązuje do wyczerpania zapasów dekoderów.

­

Zapraszamy do skorzystania z promocji. 

­

Hrubieszowska Telewizja Kablowa

­


Artykuł płatny – tekst, grafika mat. partnera


Zobacz też:

Hrubieszów: Tak pomagam! [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Tak pomagam! [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →