Sprzątanie Świata 2018

Burmistrz Miasta Hrubieszowa zaprasza wszystkich zainteresowanych: porządkowaniem terenów naszego miasta do zaangażowania w działania Jubileuszowej 25 Akcji pn. Sprzątanie Świata – Polska 2018.

Reklamy

 

Już po raz 25 w Polsce odbędzie się Akcja Sprzątanie Świata – w tym roku pod hasłem „Akcja – segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”.  

W roku bieżącym akcja „Sprzątanie Świata – Polska 2018” zwraca uwagę na selektywną zbiórkę odpadów. Dokładna segregacja odpadów z wyodrębnieniem z nich surowców, które można ponownie wykorzystać, ma bezpośredni wpływ na poszanowanie środowiska naturalnego, oszczędność energii i wody. 25.

Jubileuszowa Akcja Sprzątania Świata zaplanowana na czwarty weekend września. W Hrubieszowie działania w ramach akcji planujemy przeprowadzić głównie w dniu 21 września 2018 r. 

Dla wszystkich którzy skorzystają z naszego zaproszenia i chcą włączyć się do akcji udzielamy informacji szczegółowych. Potrzebne worki i rękawice do zbierania odpadów zostaną dostarczone Państwu lub mogą zostać odebrane do dnia 20 września 2018 r. 

Więcej informacji na temat tegorocznej akcji Sprzątania Świata – Polska, można uzyskać kontaktując się z Urzędem Miasta w Hrubieszowie – Wydział Gospodarki Mieniem Komunalnym i Ochrony Środowiska tel. 84 6962380 w.55.

 

Życzę udanej akcji i serdecznie pozdrawiam                                                 

Wszystkich Uczestników.                                                             

Burmistrz Miasta Hrubieszowa                                                      

(-) Tomasz Zając