Święty Mikołaj przy ul. Grotthusów

Dnia 06.12.2011 r. Miejskie Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie (przy ul. Grotthusów 1) odwiedził szczególny gość. Był to Święty Mikołaj, któremu towarzyszył Przewodniczący Samorządu Mieszkańców Nr 5 „Sławęcin” p. Roman Gumiela.

Reklamy

Obdarował on nasze przedszkole mnóstwem przeróżnych słodkości, wysłuchiwał wierszy i piosenek, tańczył i bawił się razem z dziećmi, a na koniec rozdał prezenty każdemu dziecku.

Ten dzień był dla naszych przedszkolaków naprawdę wyjątkowy, pełen miłych niespodzianek, wrażeń i radości. Odchodzących gości żegnały uśmiechnięte buzie, które dziękowały i gorąco prosiły, aby wrócili za rok.

W imieniu Pani Dyrektor i całej Rady Pedagogicznej, ale najbardziej w imieniu naszych dzieci, chciałabym bardzo serdecznie podziękować, za zorganizowanie tak wspaniałych niespodzianek dla naszych dzieci panu Przewodniczącemu Samorządu Mieszkańców Nr 5 „Sławęcin” Romanowi Gumieli.

***

Święty Mikołaj przy ul. Grotthusów

***

Małgorzata