Sytuacja epidemiologiczna w powiecie jest monitorowana, a służby dobrze przygotowane

Starostwo Powiatowe informuje, że sytuacja epidemiologiczna w powiecie hrubieszowskim jest stale monitorowana, a wszelkie służby są dobrze przygotowane do podjęcia ewentualnych działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa społeczności lokalnej.

Reklamy

3 sierpnia 2020 r., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, połączone z posiedzeniem Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

W spotkaniu, którym przewodniczyła starosta Aneta Karpiuk, uczestniczyli przedstawiciele służb mundurowych i inspekcji oraz jednostek organizacyjnych powiatu.

W trakcie posiedzenia przedstawione zostały sprawozdania i informacje o stanie bezpieczeństwa powiatu hrubieszowskiego w zakresie ochrony przeciwpożarowej, porządku, bezpieczeństwa publicznego oraz realizacji zadań w obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Starostwo Powiatowe informuje, że sytuacja epidemiologiczna w powiecie hrubieszowskim jest stale monitorowana, a wszelkie służby są dobrze przygotowane do podjęcia ewentualnych działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa społeczności lokalnej.


info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie