18 lipca 2024

Targi Edukacji i Pracy w Hrubieszowie

W dniu 15 marca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyły się Targi Edukacji i Pracy. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane we współpracy Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Hrubieszowie, Powiatowego Urzędu Pracy
w Hrubieszowie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu.

Reklamy

 

Celem targów było umożliwienie osobom bezrobotnym i poszukującym pracy bezpośredniego spotkania z pracodawcami. Targi adresowane były również do młodzieży stojącej przed wyborem dalszej drogi zawodowej i edukacyjnej, głównie dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentowali pracodawcy, przedstawiciele uczelni wyższych z Zamościa oraz  Lublina, przedstawiciele szkół ponadgimnaznajlnych z Hrubieszowa, szkoły policealne z Hrubieszowa, Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Zamościu, Młodzieżowe Centrum Kariery w Hrubieszowie oraz Hufiec Pracy w Chełmie oddział w Hrubieszowie.

Reklamy

Przedsięwzięcie uświetniły prezentacje wyrobów wykonanych przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Hrubieszowie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Modryniu oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej.  Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz czesania fryzur, który zaprezentowały uczennice Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Hrubieszowie.

                                                                                                                                          

Malwina Filańska-Marcych
MCK OHP w Hrubieszowie

Reklamy