16 czerwca 2024

Targi Edukacyjne

8 kwietnia 2011 r., w godz. 10.00 – 13.00 w świetlicy Bursy Międzyszkolnej przy ul. Zamojskiej 16a w Hrubieszowie odbędą się Targi Edukacyjne „Moja decyzja – moja przyszłość”.

Reklamy

W przedsięwzięciu wezmą udział szkoły ponadgimnazjalne funkcjonujące na terenie powiatu hrubieszowskiego, instytucje szkolące z Zamościa, a także przedstawiciele szkół wyższych z Zamościa i Chełma. Imprezę uatrakcyjni występ teatralny grupy aktorskiej Metamorfoza, działającej przy Bursie Międzyszkolnej, wielokrotnie nagradzanej w konkursach aktorskich na szczeblu wojewódzkim oraz jednostka strzelecka Strzelec 2020 z Hrubieszowa, która zaprezentuje elementy sztuk walki. Podczas Targów będą również pokazy stylizacji włosów prezentowane przez uczniów Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Hrubieszowie. Każdy z odwiedzających będzie mógł się przyjrzeć pracy fryzjera, jak również poddać się stylizacji.

Reklamy

Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną, uczniów szkół średnich, rodziców oraz wszystkich nieobojętnych przyszłością i wyborami młodzieży pełniącej obowiązek szkolny w naszym regionie.

Targi są organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery, pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Hrubieszowa oraz w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.