20 czerwca 2024

Terminale płatnicze – niezbędne dla każdego biznesu

Sezon zakupowy w pojęciu ogólnym trwa przez cały rok, ale specjaliści do spraw konsumenta dawno już wysnuli wniosek, że najwięcej kupujemy wiosną i zimą – nietrudno się domyślić, że są to okresy przedświąteczne. Każdy przedsiębiorca zajmujący się handlem na szeroką skalę powinien zainwestować w terminal płatniczy. Jeśli w dodatku zauważa, że baza jego klientów stale wzrasta, tym bardziej nie ma się nad czym zastanawiać, ponieważ usprawnione metody płatności pozwalają obsłużyć znacznie większą liczbę chętnych do skorzystania z produktów lub usług.

Reklamy

Opieranie się wyłącznie na kasie fiskalnej z paragonem jest już reliktem przeszłości i nie świadczy o profesjonalnym podejściu do tematyki nowoczesnego handlu. Także w sposobach płatności trzeba iść z duchem czasu. A jest to możliwe tylko dzięki terminalom płatniczym z zintegrowanymi rozwiązaniami!

Terminale płatnicze – nasza trzecia ręka w pracy

Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że terminal płatniczy porównać można do dodatkowego pracownika odpowiedzialnego w sklepie za przepływ finansów. Są to urządzenia niezwykle praktyczne i wdzięczne. Ich ogromną zaletą jest dyskrecja w codziennym funkcjonowaniu. Mogą stać z boku lady lub bezpośrednio przy szybie oddzielającej klienta od sprzedawcy, a w wielu sytuacjach po prostu się ich nie zauważa i dopiero po sugestii sprzedawcy przy dokonywaniu płatności wiemy, gdzie kierować wyjętą z portfela kartę kredytową.

Reklamy

Jeżeli jesteście zainteresowani pozyskaniem terminala płatniczego, to możemy Wam polecić tą firmę  https://www.paytel.pl/nasza-oferta/terminale-platnicze/.

Terminale płatnicze – małe komputery do przekazu pieniędzy

Z pomocą terminali czynnie działających w punkcie handlowym eliminujemy raz na zawsze konieczność zarządzania gotówką na miejscu, co zawsze niosło ze sobą pewnego rodzaju zagrożenia. Przy dużym ruchu i braku należytej kontroli istnieje prawdopodobieństwo kradzieży. Elektroniczny przekaz pieniędzy pozwala raz na zawsze o tym zapomnieć, wyzbyć się lęku i pracować bardziej efektywnie, przy zachowaniu komfortu, który w pracy jest przecież najważniejszy. Jakie są pozytywne strony terminali płatniczych i dlaczego warto ich używać? 

Reklamy
  • duże, czytelne i kolorowe wyświetlacze
  • wrażliwe czytniki zbliżeniowe, stopień czułości znacznie wyższy, niż w modelach dostępnych jeszcze kilka lat temu
  • działanie w oparciu o system Android – jeden z najbardziej niezawodnych
  • czytelny dla każdego interfejs obsługi, nawet dla pracowników, którzy dopiero co zaczęli obsługiwać terminale i wcześniej nie mieli z nimi do czynienia
  • kompaktowe rozmiary
  • dostosowanie zarówno do warunków stacjonarnych jak i mobilnych

Terminale płatnicze – daj sobie szansę na cyfrową kontrolę płatności

Nareszcie skończą się wszystkie sytuacje, gdy trzeba zarywać noce nad kontrolą finansów, spędzając wiele godzin nad wyciągami i fakturami, by obliczyć wartość przychodów z ostatniego miesiąca. Raporty płatnicze ułatwiają znacznie pracę nad księgowością, przynosząc wyniki jasno określone, w kolejności chronologicznej i z datami wykonania płatności. Nie trzeba martwić się pomyłkami w kontroli finansów. Wszystkie raporty można przechowywać tak długo, jak tylko uznamy to za niezbędne.

­

(tekst i fot. mat. partnera)