Uczniowie ZSM nr 2 na wycieczce w Zamościu

4 czerwca 2013r. uczniowie klas IIIc i Ib wybrali się na wycieczkę do Zamościa. Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie Joanna Tomasiak i Katarzyna Beń oraz rodzice – Mariola Chrapońska, Malwina Roman i Aleksandra Michalczewska.

Reklamy

Wycieczkę rozpoczęliśmy wizytą w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”, gdzie obejrzeliśmy film w technologii 3D pt. „Tajemnica Zielonego Królestwa”.

Następnie udaliśmy się na smaczny obiad do baru „Asia”. Po obiedzie zwiedzaliśmy Rynek Wielki podziwiając zabytkowy ratusz z szerokimi wachlarzowymi schodami oraz kamienice z podcieniami. Mieliśmy też czas na zakup pamiątek. Nawet padający od czasu do czasu deszcz nie popsuł nam humorów. Kolejnym punktem naszej wycieczki była Kraina Zabaw „Jaś i Małgosia”. W kolorowej sali wyposażonej w labirynty z przeszkodami, suche baseny z kulkami, zjeżdżalnie, trampolinę, tunele i wiele innych atrakcji, dzieci miały okazję do wspaniałej, radosnej zabawy.

Reklamy

Wycieczka – mimo deszczowej pogody – była bardzo udana. Dziękujemy mamom naszych uczniów a także panu kierowcy z firmy TRANSWAY za opiekę i wszelką pomoc okazaną dzieciom i wychowawcom.

 

Joanna Tomasiak
Katarzyna Beń

fot. ZSM nr 2