W Dzienniku Wschodnim o Hrubieszowie

Hrubieszów Dokonali włamania do dwóch samochodów. Okradli jeden z nich. Policja zatrzymała pijaną 37-latkę spod Hrubieszowa, która podczas awantury domowej pchnęła nożem męża. Sąd rodzinny zajmie się 16-latkiem. Chłopiec stanął w obronie ojca szarpiącego się ze znajomym i kilka razy ugodził tego ostatniego nożem. Wyszli z aresztu za włamanie do tico i ukradli inne auto.

Reklamy

________________________________________________

Samochodowi włamywacze wpadli w ręce policji

Dokonali włamania do dwóch samochodów. Okradli jeden z nich. Zostali zatrzymani przez policje. Teraz 18-latkami zajmie się sąd.

Włamali się do daewoo tico, skąd zabrali m.in. nóż, okulary przeciwsłoneczne, ładowarkę do telefonu oraz… nadpitą butelkę z wodą mineralną. Wszystko warte było 85 złotych.

Więcej w Dzienniku Wschodnim »

________________________________________________

Żona zaatakowała nożem męża. 16-latek ranił 32-latka

Policja zatrzymała pijaną 37-latkę spod Hrubieszowa, która podczas awantury domowej pchnęła nożem męża. Sąd rodzinny zajmie się 16-latkiem. Chłopiec stanął w obronie ojca szarpiącego się ze znajomym i kilka razy ugodził tego ostatniego nożem. Poszkodowani przeżyli.

W niedzielę po południu policja otrzymała zgłoszenie o awanturze domowej w Mienianach. 40-letniego gospodarza karetka zabrała do szpitala, jego młodsza o trzy lata żona trafiła do policyjnego aresztu.

Kobieta miała blisko dwa promile alkoholu. Wszystko wskazuje na to, że podczas kłótni zadała mężowi nożem jeden cios w brzuch.

Więcej w Dzienniku Wschodnim »

________________________________________________

Wyszli z aresztu za włamanie do tico i ukradli inne auto

Dwóch 18-latków i ich 23-letni znajomy będą odpowiadać za to, że w nocy z 1 na 2 września usiłowali ukraść volkswagena caddy z posesji przy ul. Ludnej w Hrubieszowie. Co ciekawe, dobrali się do tego auta w kilka godzin po tym, jak opuścili policyjny areszt. Trafili tam, bo okradli inny samochód.

Było ok. godz. 23 w nocy z wtorku na środę. 37-latek zostawił swoje auto na własnym podwórku przy ul. Ludnej w Hrubieszowie.

Nie zamknął jednak volkswagena i zostawił w nim kluczyki. Wykorzystali to złodzieje. Wypchnęli samochód na ulicę i ruszyli nim przed siebie.

Więcej w Dzienniku Wschodnim »

________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009