17 lipca 2024

Wieczne pióro na „osiemnastkę” od Burmistrza Hrubieszowa

Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska przygotowała dla mieszkańców naszego miasta, którzy po 1 stycznia 2019 r. ukończyli osiemnaście lat, okolicznościowy prezent w postaci wiecznego pióra z grawerem oraz listu gratulacyjnego.

Reklamy

 

Wkroczenie w wiek dorosły to ważne przeżycie. Dla młodych mieszkańców Hrubieszowa to również czas zakończenia szkoły, egzaminów maturalnych i nierzadko wyjazdu z rodzinnego miasta.

Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska przygotowała dla mieszkańców naszego miasta, którzy po 1 stycznia 2019 r. ukończyli osiemnaście lat, okolicznościowy prezent w postaci wiecznego pióra z grawerem oraz listu gratulacyjnego.

Reklamy

Aby otrzymać upominek. należy zgłosić się osobiście do Urzędu Miasta Hrubieszowa – ul. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” 1, do pokoju nr 18.

 

(źródło i fot. UM Hrubieszów)

Reklamy