Wielki Konkurs Wiedzy o Funduszach Europejskich w hrubieszowskiej Dwójce

27 marca 2014 roku w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie zorganizowany został Wielki Konkurs Wiedzy o Funduszach Europejskich.

Reklamy

Współorganizatorem konkursu było Województwo Lubelskie, a dokładniej Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Koordynatorem konkursu w ZSM nr 2 w Hrubieszowie, a także osobą odpowiedzialną za przygotowanie uczniów była p. Patrycja Djabin.

Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III gimnazjum. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy młodzieży na temat funduszy europejskich, mających bezpośredni wpływ na poprawę życia w naszym regionie, czyli w otaczającym ich środowisku.

W konkursie udział wzięło 25 uczniów Gimnazjum nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hrubieszowie. Uczniowie rozwiązywali niełatwy test wiedzy, z którym poradzili sobie świetnie.

 

Nagrodziliśmy troje uczniów: I miejsce zdobyła Klaudia Ryczko z klasy III b,

II miejsce- Izabela Sawicka z klasy I a,

III miejsce- Dawid Kucharski również z klasy I a.

 

Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody: I miejsce- tablet, II i III miejsce słuchawki nauszne wysokiej jakości. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia- drobne gadżety.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.


Info i fot. ZSM nr 2