23 września 2023

Wiertarka pneumatyczna do pracy w przemyśle

Wybór sprzętu do specjalistycznych zadań nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza gdy obciążenie pracą na stanowisku roboczym jest duże z racji charakteru zadań. Tak dzieje się np. w przemyśle, gdzie w optymalnych warunkach spodziewane jest utrzymanie ciągłości produkcji. A to wiąże się z koniecznością uwzględnienia aspektu wytrzymałości używanego sprzętu. Jeśli produktem, którego szukasz jest wiertarka pneumatyczna, warto poznać modele dostępne na rynku (sprawdź na: https://atmo.com.pl/pl/c/Wiertarki-pneumatyczne/28). Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przeglądem dostępnych propozycji.

Reklamy

Wiertarka pneumatyczna ze sklepu Atmo.com.pl

Na polskim rynku opinią eksperta od narzędzi pneumatycznych cieszy się sklep Atmo.com.pl. Tak dobra renoma jest efektem wieloletniego doświadczenia w sprzedaży tego rodzaju asortymentu. A także praktycznej wiedzy, ponieważ Atmo również produkuje narzędzia. Wydawałoby się, że jest to bardzo wąski asortyment, niemniej sklep oferuje dostęp do wielu kategorii produktowych. Bardzo popularnym produktem jest wiertarka pneumatyczna. Bywa często używana do prac przemysłowych, ale nie tylko.

Solidny sprzęt tego rodzaju sprawdza się także w budownictwie i przy pracach remontowych. Dziś skupimy się jednak na przemyśle, ponieważ wymagania tego sektora gospodarki są bardzo wysokie. A mimo to wiertarka pneumatyczna potrafi je spełnić,  co jest najlepszym dowodem na jakość asortymentu. Przynajmniej tego dostępnego w sklepie Atmo.com.pl. Poznaj zatem wybrane modele i ich wyróżniające cechy.

Reklamy

Producenci najlepszych  wiertarek pneumatycznych

Najważniejszym wymaganiem stawianym przed tym rodzajem sprzętu jest możliwość długotrwałej eksploatacji w warunkach pracy zmianowej. Spełnia je chociażby wiertarka pneumatyczna SP-AIR o numerze katalogowym SP-1525-KL lub też bliźniaczy model SP-1527-KL. Oba produkty są wytrzymałe na duże obciążenia. To głównie zasługa użycia w procesie produkcji takich materiałów jak stal i aluminium. Na uwagę z pewnością zasługuje też kompaktowa konstrukcja, chwalona szczególnie przez samych użytkowników narzędzia. Podczas wielogodzinnego wykonywania obowiązków to właśnie takie detale decydują o zadowoleniu z posiadanego sprzętu.

Japońskie produkty z pewnością warto polecić. Ciężkim warunkom przemysłowym jest w stanie sprostać także inna wiertarka pneumatyczna pochodząca z Kraju Kwitnącej Wiśni. To model Fuji FRD-6PH-3 8 TH EC. Cała gama produktów tego producenta zasługuje na uwagę, także ze względu na konstrukcję narzędzia. Część asortymentu stanowią egzemplarze nie o pistoletowej, lecz prostej budowie. Bez problemu można też kupić wersję kątową, polecaną do wiercenia w trudno dostępnych miejscach.

Reklamy

Każda wiertarka pneumatyczna znajdująca się w ofercie Atmo.com.pl spełnia niezbędne standardy i może świetnie posłużyć przez wiele lat. Zachęcamy rozważyć zakup produktów takich marek jak Kuani, Pneutrend czy VGL. Tajwańskie firmy proponują równie interesujące rozwiązania. Szczegółowe parametry można porównać na stronie sklepu internetowego. Życzymy trafnych wyborów i długiej eksploatacji zakupionego sprzętu.

Może Cię także zainteresuje: Szlifierki trzpieniowe – do czego służą?


tekst i fot. mat. partnera