17 lipca 2024

Zabezpieczono narkotyki

HrubieszówUchanie

Reklamy

Hrubieszowscy policjanci podczas przeszukania jednego z gospodarstw w gm. Uchanie ujawnili i zabezpieczyli 240 g marihuany. Z takiej ilości środków odurzających można sporządzić ponad 900 porcji konsumenckich.

***

Reklamy

Właściciel narkotyków trafił do policyjnego aresztu. 27 latek odpowie za posiadanie oraz udostępnianie środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklamy

W dniu 21 stycznia br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie weszli do jednego z mieszkań w gm. Uchanie. Z ustaleń policjantów wynikało, że właściciel posesji może posiadać środki odurzające. Policjanci przeszukali pomieszczenia mieszkalne i budynki gospodarcze. W trakcie prowadzonych czynności natrafili na narkotyki. Kryminalni odnaleźli worek foliowy z suszem konopi indyjskich. Łącznie zabezpieczono 240 gramów marihuany. Z takiej ilości zabezpieczonego narkotyku można sporządzić ponad 900 porcji konsumenckich.

Właściciel środków odurzających został zatrzymany i przewieziony do KPP w Hrubieszowie. Mężczyzna poniesie odpowiedzialność z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 27 latek odpowie za posiadanie oraz udostępnianie środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

***

Oficer Prasowy KPP w Hrubieszowie
w/z asp. Jarosław Karkuszewski

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010