8 grudnia 2023

ZS nr 1: Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli zbiórkę

Używane, ale i nowe książki, komiksy, specjalistyczne czasopisma, płyty CD, DVD oraz płyty winylowe przekazali mieszkańcy Hrubieszowa i okolic lubelskiej Fundacji „Szczęśliwe Dzieciństwo”, która zorganizuje licytację, aby uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na cele statutowe związane z wychowywaniem młodego człowieka.

Reklamy


W zbiórkę prowadzoną przez Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie włączyli się nauczyciele, pracownicy i uczniowie tejże placówki oraz pedagodzy, młodzież, a nawet rodzice z Zespołu Szkół Miejskich nr 3, Zespołu Szkół Miejskich nr 1 i Szkoły Podstawowej w Stefankowicach.

Nie zabrakło też książek przekazanych od  osób prywatnych.

Reklamy

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy. Zapewniamy, że ponad kilkaset książek i płyt trafiło już  do Fundacji „Szczęśliwe Dzieciństwo”, której to pracownicy odwiedzili nas w minioną środę.

Fundacja już od ponad 20 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. Naszą misją jest kształtowanie i przygotowanie do życia człowieka, który kieruje się określonymi wartościami – zapewniał nas Pan Marcin Czakon – pracownik Fundacji.  

 

 

Daniel Buchowiecki / www.zs1hrubieszow.pl