LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Wieczne pióro na "osiemnastkę" od Burmistrza Hrubieszowa - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2019-04-12

Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska przygotowała dla mieszkańców naszego miasta, którzy po 1 stycznia 2019 r. ukończyli osiemnaście lat, okolicznościowy prezent w postaci wiecznego pióra z grawerem oraz listu gratulacyjnego.

Reklama

 

Wkroczenie w wiek dorosły to ważne przeżycie. Dla młodych mieszkańców Hrubieszowa to również czas zakończenia szkoły, egzaminów maturalnych i nierzadko wyjazdu z rodzinnego miasta.

Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska przygotowała dla mieszkańców naszego miasta, którzy po 1 stycznia 2019 r. ukończyli osiemnaście lat, okolicznościowy prezent w postaci wiecznego pióra z grawerem oraz listu gratulacyjnego.

Aby otrzymać upominek. należy zgłosić się osobiście do Urzędu Miasta Hrubieszowa - ul. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” 1, do pokoju nr 18.

 

(źródło i fot. UM Hrubieszów)

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: