17 kwietnia 2024

Gmina Dołhobyczów: Wypadek w Liskach. Dwie osoby w szpitalu

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Liski w gminie Dołhobyczów. Jak wynika z ustaleń, 25-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów, kierując samochodem osobowym Citroen C-5, nie zachował należytej ostrożności na śliskiej, oblodzonej nawierzchni, zjechał na przeciwny pas drogi, a następnie dachując zatrzyma się na stromym poboczu drogi. Dwaj pasażerowie tego pojazdu trafili do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w godzinach rannych w miejscowości Liski gmina Dołhobyczów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń25-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów, kierując samochodem osobowym Citroen C-5, nie zachował należytej ostrożności na śliskiej, oblodzonej nawierzchni, zjechał na przeciwny pas drogi, a następnie dachując zatrzyma się na stromym poboczu drogi. 
 
W wyniku tego wypadku 45-letni mężczyzna i jego 17-letni syn z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do hrubieszowskiego szpitala. Pozostali dwaj pasażerowie nie doznali żadnych obrażeń. Kierujący był trzeźwy.
 
 
 
źródło: KPP Hrubieszów (J.K.)