Gmina Werbkowice: Azyl dla psich seniorów potrzebuje pomocy

Kiedyś miałam takie marzenie żeby w gminie Werbkowice otworzyć schronisko dla bezdomnych zwierząt, ale zabrakło mi odwagi i woli walki.

Reklamy

 

Ale na szczęście nie wiadomo skąd pojawił się pan Alfred Krzesimowski, który kupił posiadłość w Koloni Podhorce i przygarnął te chore niechciane i wyrzucone przez ludzi niczym śmiecie psiaki. To jest azyl dla „seniorów”, które pomimo cierpień, starości i ułomności, nigdy nie przestały kochać człowieka.

Fundacja Reksio i Przyjaciele w Podhorcach jest organizacją non profit, która utrzymuje się tylko z datek dobrych ludzi i zajmuje się zwierzętami opuszczonymi i skrzywdzonymi przez los.

Ale oprócz wielkiego serca pana Alfreda, psiaki potrzebują pieniędzy na opiekę weterynaryjną, leki, jedzenie i na inne potrzeby bieżące. Wiem, że w tej chwili dobrze nie jest, bo pan Alfred szuka dla siebie dodatkowej pracy bo „nie wyrabia”, a za bardzo kocha te biedaki, żeby się ich pozbyć.

Posilę się tutaj pięknymi słowami „Podobnie, jak na palecie artysty, w naszym życiu jest taki kolor, który nadaje mu sens i budzi uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Jest to kolor dobroci.”

Bezinteresowna pomoc to bardzo cenny dar, jaki człowiek ofiaruje każdej żywej istocie, która jest w potrzebie, nie oczekując nic w zamian.

Bardzo proszę w imieniu Fundacji o pomoc, każdy grosz będzie mile widziany i potrzebny.

 

FUNDACJA REKSIO I PRZYJACIELE

nr konta 94 9642 0009 2001 0009 2643 0001

w tytule wpisać dar na cele statutowe

 

Jeżeli ktoś chciałby kupić karmę (ale nie suchą bo brak zębów), to można zostawić u mnie w biurze, a ja przekażę. Gdyby ktoś chciał osobiście zawieźć, a nie zna drogi, to z przyjemnością ją wskażę.

 

Danuta Muzyczka