Kiermasz „Razem dla Frania” w Werbkowicach

28 marca 2021 roku zapraszamy na parking przy sklepie „Groszek” w Werbkowicach, gdzie odbędzie się Kiermasz Wielkanocny „Razem dla Frania”.

Reklamy

Początek kiermaszu o godz. 12.00.

Jeżeli ktoś jeszcze chciałby upiec ciasto na kiermasz, albo podarować wielkanocny wyrób rękodzielniczy, to prosimy o kontakt z Danutą Muzyczką – tel. 601 341 445.

Dobra wiadomość jest taka, że na kwota koncie Frania przekroczyła 2 mln, ale wciąż brakuje na operację w USA jeszcze 3 milionów złotych.

W tym ciężkim dla nas wszystkich czasie możemy zrezygnować z wielu innych działań, ale nie możemy zwalniać ze zbiórką dla Frania, bo czas goni nieubłaganie.

Podczas kiermaszu w Werbkowicach, będzie zachowany reżim sanitarny, dla bezpieczeństwa będą do dyspozycji uczestników rękawiczki, maseczki jednorazowe i płyn dezynfekujący. Ciasta i wyroby wielkanocne będą rozstawione na kilku stolikach, w celu zachowania bezpiecznej odległości.

Synoptycy obiecują cieplejszą pogodę – zapraszamy do Werbkowic wszystkich dobrych ludzi z naszych stron, zapraszamy po raz drugi tych, którzy nie zdążyli na kiermasz w pierwszą niedzielę marca. Jak widać na czerwonym serduszku, Franek wraz z zajączkiem z całego serca podziękują i życzą Wesołego Alleluja, wszystkim biorącym udział w Kiermaszu

Link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/serduszkofrania

Danuta Muzyczka
Komitet Społeczny Ratujmy Serduszko Frania


Zobacz też:

Puszkowy zawrót głowy dla Frania – ZDJĘCIA

Puszkowy zawrót głowy dla Frania – ZDJĘCIA

 

LubieHrubie na Twitterze