25 maja 2024

Wschodnia Grań Rapu – J.T.W.W

Prezentujemy utwór rapowy wraz z teledyskiem, zrealizowany na terenie Holandii przez Macieja Pawluka z Łuszkowa oraz Kubę Antoniuka z Przewodowa pod szyldem Wschodnia Grań Rapu.

Premiera klipu odbyła się 23 kwietnia na kanale YouTube Wschodnia Grań Entertaiment.

– Nazwa Wschodnia Grań Rapu wzięła się z potrzeby zaznaczenia naszego pochodzenia oraz podkreślenia naszej pasji, którą jest rap – mówią członkowie grupy. – Nasz muzyczny projekt tworzymy w wolnych chwilach. Poprzez kontynuowanie wieloletniej przyjaźni, narodził się pomysł, aby wolny czas spożytkować na coś kreatywnego. W planach mamy zrealizowanie EP’ki tzn. krótkiej płyty składającej się z 6 utworów oraz jeszcze minimum jeden klip – dodają.

Na co dzień pracują w Holandii. Jeden z nich jest kierowcą wózka widłowego, drugi – malarzem przemysłowym kwiatów (tak, maluje się kwiaty – informują – specjalną metodą, która na to pozwala).

– W przyszłości chcielibyśmy wrócić w nasze rodzinne strony, wybudować dom, założyć rodzinę – planują raperzy. – Co do planów artystycznych, to czas pokaże… Mamy nadzieję, że będziemy mogli się rozwijać w tym kierunku i być z każdym utworem coraz lepsi.

Zapraszamy do obejrzenia klipu.

Uwaga! Teledysk zawiera słowa niecenzuralne.

Wschodnia Grań Rapu – J.T.W.W feat. Dj Shadowface »

(wideo; youtube.com / Wschodnia Grań Entertaiment)


Zobacz też:

Harcerki z Mircza dla Frania – ZDJĘCIA