15 czerwca 2024

I Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Kopyłowie

Rodzina jest pierwszym i najważniejszym otoczeniem wychowawczym dla każdego dziecka. Na co dzień bardzo często brakuje nam czasu dla najbliższych, dlatego Szkoła Podstawowa w Kopyłowie zorganizowała Dzień Rodziny, który stał się tą szczególną okolicznością podarowania sobie i najbliższym namiastki wolniej płynącego czasu.

Reklamy

 

W środę 29 maja w Szkole Podstawowej w Kopyłowie obchodzono I Dzień Rodziny. Do szkoły zawitali rodzice, rodzeństwo, dziadkowie oraz zaproszeni goście.  Uroczystość zainaugurował występ uczniów, który wprowadził zebranych w ciepłą rodzinną atmosferę.

Po prezentacji artystycznej wszyscy wzięli udział w licznych konkursach zorganizowanych przez nauczycieli prowadzących – P. Agnieszkę Korolską oraz P. Celinę Malec. W przerwie przybili goście mogli skosztować wypieków rodziców, aby nabrać siły przed rozgrywkami sportowymi zaplanowanymi przez P. Arkadiusza Sawickiego- nauczyciela wychowania fizycznego.

Reklamy

Po wielu konkurencjach sportowych przyrządzono kiełbaski na grillu, serwowano lody oraz napoje,  które uzupełniły zapasy energii uczestników zabaw i gier sportowych. Na zakończenie spotkania  wręczono dyplomy oraz nagrody wszystkim uczestnikom Dnia Rodziny.


Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kopyłowie Pani Żaneta Szymańska składa szczególne podziękowania sponsorom, którzy uświetnili pierwszy Dzień Rodziny. 

Reklamy

Dziękuję za wsparcie: Pośrednictwu Ubezpieczeniowemu P. Moniki Cierech z Hrubieszowa, Państwu Marcie i Marcinowi Wojczukom z Dziekanowa, Skok Kasy Blachnickiego z siedzibą w Hrubieszowie, Prezesowi Zarządu Stowarzyszenia P. Grzegorzowi Hraciukowi.

Dziękuję również Rodzicom i Nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację tego dnia. Info i fot. SP Kopyłów