15 czerwca 2024

II Noworoczna Gala MMA zw Zamościu

Uczniowski Klub Sportowy Terminator Wysokie w porozumieniu z Profesjonalną Ligą MMA jest organizatorem II Noworocznej Gali MMA Zamość. Impreza odbędzie się
13 stycznia 2013 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Reklamy

Po raz pierwszy w województwie lubelskim walki mieszanych sztuk walki odbędą się w specjalnej klatce. Planujemy siedem walk zawodników. Pojedynki te będą zaliczane do krajowego rankingu Profesjonalnej Ligii MMA.

– Ogólnopolskimi patronami medialnymi są: Orange Sport i Canal Plus, na kanałach których będzie można obejrzeć relacje z wydarzenia. Wspierają nas także media regionalne. Gala ta przyciągnie kibiców i turystów z całego kraju. Będzie to druga tego typu impreza w Zamościu. Spodziewamy się dużej ilości widzów. Galę poprowadzi znany sportowiec, nie tylko z maty zapaśniczej, ale również z programu „Trafiony – zatopiony” – Andrzej Supron, który będzie również komentował przebieg walk – mówi Tomasz Pakuła, rzecznik prasowy II Noworocznej Gali MMA Zamość.

Reklamy

Organizatorzy przewidują siedem walk w kategoriach:61 kg,66 kg,70 kg,77 kg,84 kg,93 kg, +93 kg.

– Zawalczą dwaj zawodnicy z Zamościa: wystąpi Michał Bednarczuk (w kategorii84 kg) i Radosław Kostrubiec. Adrian Rosiński z powodu kontuzji musiał być wycofany. Planujemy też jedną walkę kobiet. Galę poprowadzi medalista olimpijski Andrzej Supron. Zaplanowaliśmy ponadto niespodzianki dla kibiców – dodaje Sławomir Dudek, organizator tego niecodziennego w regionie wydarzenia.

Reklamy

Bilety można już kupić w sklepach Vitamin-shop przy ul. Partyzantów w Zamościu i przy deptaku Chełmie oraz w Klubie BarCode w Nadszańcu w Zamościu. W wymienionych punktach jest możliwość kupienia biletów w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 30 zł (dostępne do końca grudnia). Cena biletu w dniu Gali – jeżeli będą jeszcze dostępne – to 40 zł. Są też bilety VIP ze stolikiem przy klatce: cena 100 zł od osoby (rezerwacje pod numerem tel. 608 645 780).

 

 


Organizatorzy proszą o wsparcie finansowe organizacji imprezy i zapraszają sponsorów do ekspozycji materiałów reklamowych podczas Gali (balony reklamowe, banery, ulotki, reklama na plakatach i biletach). Potrzebujemy środków finansowych na organizację imprezy (wynagrodzenie dla zawodników, sędziów, obsługi medycznej, zakup sprzętu sportowego niezbędnego do przeprowadzenia walk, wynajem sali i klatki). – Osoby zainteresowane sponsoringiem oraz wszelkimi szczegółami dotyczącymi imprezy prosimy o kontakt – zachęca Sławomir Dudek (e-mail: slawekdudek75@interia.pl, tel. 608 645 780).