Kolejna sobota z ZUS-em

Kolejna sobota – tym razem 8 grudnia – będzie dniem, w którym sale obsługi klienta ZUS będą czekały na odwiedzających. Podobnie jak 17 listopada wszyscy nasi Klienci, których tydzień wypełnia praca i obowiązki, będą mogli załatwić swoje sprawy w weekend, bez niepotrzebnego pośpiechu.

Reklamy

Tak jak poprzednio, wszechstronną pomoc zapewnią nasi specjaliści. Będą oni dostępni dla klientów Zakładu w godzinach 8.00-15:00. W tym dniu zapewniona będzie również telefoniczna obsługa klientów poprzez Centrum Obsługi Telefonicznej (COT) w ww. godzinach.

Nie tylko te najpilniejsze rzeczy muszą być celem wizyty w placówce ZUS. Warto również wykorzystać ten dzień na przykład na założenie i potwierdzenie profilu na Platformie Usług Elektronicznych (pue.zus.pl). Zakładając profil na pue.zus.pl będziemy mogli załatwić większość „zusowskich” spraw przez Internet. Tą jedną wizytą zredukujemy więc konieczność wielu przyszłych osobistych odwiedzin placówek ZUS.

Zapraszamy więc w najbliższą sobotę do Oddziału ZUS w Biłgoraju, Inspektoratów ZUS w Chełmie, Hrubieszowie, Zamościu i Tomaszowie Lubelskim oraz Biur Terenowych ZUS w Janowie Lubelskim, Krasnymstwie i Włodawie.

Konsultanci Centrum Obsługi Telefonicznej dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00. Poza tymi godzinami, a także w weekendy, do dyspozycji klientów ZUS pozostaje Automatyczny System Informacyjny COT.

801 400 987 – dla telefonów stacjonarnych

22 560 16 00 – dla telefonów stacjonarnych i komórkowych


Magdalena Plizga

Rzecznik Prasowy

Oddziału ZUS w Biłgoraju