3 marca 2024

Lucas Laufen gwiazdą koncertu UPZ – ZDJĘCIA

Było lirycznie, refleksyjnie i chilloutowo. 24 lipca 2021 r. Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu zorganizowała koncert, którego gwiazdą był australijski bard Lucas Laufen. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk.

Reklamy

Bard znany z klimatycznych utworów wystąpił w Zamościu na Rynku Wodnym. W trakcie kameralnego koncertu zaprezentował publiczności utwory ze swoich płyt „Goodbye” oraz „I know where silence live”. Przy dźwiękach czarującej, lirycznej gitary i wokalu Australijczyka, zgromadzona publiczność mogła zatrzymać się na chwilę i przenieść się w świat wyobraźni. Publiczność zapełniła wszystkie dostępne na koncercie miejsca. Muzyka Lucasa Laufena płynnie zgrała się z klimatem zamojskiego Rynku Wodnego, gdzie mieszkańcy Zamościa i turyści spotykają się by odpocząć. Występ barda z Australii spotkał się z zainteresowaniem i entuzjazmem zamojskiej publiczności.

Organizatorem wydarzenia była Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu we współpracy z Miastem Zamość oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Reklamy

(info i fot. UPZ)


Zobacz też:

18-latka wymusiła pierwszeństwo. Skończyło się dachowaniem, a dwie osoby trafiły do szpitala

18-latka wymusiła pierwszeństwo. Skończyło się dachowaniem, a dwie osoby trafiły do szpitala


LubieHrubie na Instagramie