13 czerwca 2024

Pieszy zginął na skutek potrącenia

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Hrubieszowskiej w Chełmie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi potrącił 60-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie nagle wtargnął na jezdnię. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy medycznej zmarł.

Reklamy

 

Wczoraj około godziny 18.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Hrubieszowskiej w Chełmie.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Audi 22-letni mieszkaniec Chełma potrącił znajdującego się na jezdni 60-letniego mężczyznę.

Reklamy

Do zdarzenia tego doszło poza przejściem dla pieszych. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł.

Kierujący samochodem był trzeźwy. Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Apelują też do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i zachowanie bezpieczeństwa podczas poruszania się po drogach oraz przestrzeganie w tym zakresie obowiązujących przepisów prawa.

Reklamy

 

 

źródło: KMP Chełm