22 lipca 2024

Pijany wpadł do rowu i dachował

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował.

Reklamy

 

W nocy z soboty na niedzielę dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o dachowaniu samochodu w miejscowości Siedliszcze.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Opel 25-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia się pojazdu na dach.

Reklamy

W wyniku tego zdarzenia jadący z nim pasażer, 34-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego, miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie.

Pasażer również znajdował się pod działaniem alkoholu. Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Reklamyźródło i fot. KMP Chełm