28 września 2023

Pogotowie Kominiarskie

HrubieszówPowiat hrubieszowski

Reklamy

„Bezpieczny Powiat” jest programem stworzonym przez Pogotowie Kominiarskie z myślą o zredukowaniu liczby wypadków oraz minimalizacji zagrożeń związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem piecyków gazowych oraz systemów wentylacji.

W ramach tego programu został uruchomiony specjalny ogólnopolski numer kontaktowy 0 801 600 600, pod którym każdy dzwoniący może szybko uzyskać niezbędne informacje dotyczące bezpieczeństwa oraz zagadnień z zakresu kominiarstwa. Dodatkowo uzyskać może kontakt do najbliższego mistrza kominiarskiego. Już teraz współpracuje blisko 300 kominiarzy z całego kraju.

Reklamy

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży kominiarskiej, doskonale znając zagrożenia i posiadając wiedzę z zakresu ich eliminowania oraz kierując się ideą bezpieczeństwa w naszych domach, chcemy aby program „Bezpieczny Powiat” dotarł do każdego mieszkańca Polski.

Państwowa Straż Pożarna zawsze popiera każde inicjatywy, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo i przyczynić się do uratowania ludzkiego życia lub zdrowia.

Reklamy

W okresie grzewczym 2008/2009 na terenie Lubelszczyzny odnotowaliśmy (do połowy marca 2009 r.), aż 22 ofiary śmiertelne w pożarach (w tym od „czadu” 3 osoby). Natomiast rannych zostało 96 osób, a od „czadu” 24.

info
KP PSP w Hrubieszowie

Hrubieszow LubieHrubie 2009