13 kwietnia 2024

Potrącił kobietę na przejściu. Prawo jazdy miał 3 dni. Uwaga – nagranie zawiera sceny drastyczne (ZDJĘCIA, WIDEO)

19-latek kierujący toyotą, wjechał w 34-latkę, przechodzącą przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do groźnie wyglądającego wypadku, który zarejestrowały kamery monitoringu, doszło w piątek tuż przed godziną 21, w Tomaszowie Lubelskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-letnia kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, kiedy uderzył w nią, a następnie przejechał po niej samochód marki Toyota, kierowany przez 19-letniego mieszkańca gminy Tyszowce.

Mundurowi, którzy podczas patrolu zauważyli wypadek, wspólnie ze świadkami zdarzenia natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanej i prowadzili ją do czasu przybycia karetki pogotowia. Tomaszowianka, z ciężkimi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Mundurowi zatrzymali 19-latkowi prawo jazdy, które posiadał zaledwie od 3 dni. Badanie alkomatem wykazało, że młody kierowca był trzeźwy.

Wypadek zarejestrowała kamera monitoringu. Publikujemy nagranie ku przestrodze i apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, szczególnie w okolicach przejść dla pieszych.

Uwaga! Film zawiera sceny drastyczne.


­

(info, wideo, fot. KPP Tomaszów Lubelski / monitoring miejski)


Zobacz też:

Gmina Werbkowice: Dachowanie BMW w Hostynnem (ZDJĘCIA)

Gmina Werbkowice: Dachowanie BMW w Hostynnem (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie