19 czerwca 2024

Dzień Sportu i pokaz strongman [ZDJĘCIA]

W niedzielę 11 czerwca 2023 roku, w parku przy GOK Werbkowice, odbył się Gminny Dzień Sportu.

Reklamy

Na uczestników czekało wiele konkurencji sportowych: bieg z dzieckiem na barana, skoki w workach, przeciąganie liny, strzał na mini bramkę, żonglowanie piłką, skoki na piłce itp. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Największym zainteresowaniem cieszył się rzut lotką do tarczy.

Dodatkowo można było skorzystać ze stref przygotowanych przez Młodych Animatorów Kultury (malowanie twarzy i włosów, plecenie warkoczyków, profilaktyczne balony), pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach, posilić się w strefie smaku (kiełbaski z grilla, ciastka, lemoniada), „pozwiedzać” wóz strażacki oraz wziąć udział w pokazach przygotowanych przez strażaków z OSP Werbkowice.

Reklamy

Po Gminnym Dniu Sportu odbył się pokaz strongman. Rozpoczął się on od podnoszenia auta na specjalnej platformie, następnie zostały przeprowadzone wybory najsilniejszego mężczyzny i najsilniejszej kobiety wśród publiczności. Na koniec odbyły się zabawy dla najmłodszych na sprzęcie mini strongman.

Impreza zorganizowana została przez Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach przy współudziale – Gminy Werbkowice, Hali Sportowej w Werbkowicach oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Werbkowicach.

Reklamy

Fotorelacja z Gminnego Dnia Sportu

Fotorelacja z pokazu strongman


info i fot. GOK w Werbkowicach


Zobacz też:

Małe Mistrzostwa Polski z udziałem hrubieszowskich unihokeistów [ZDJĘCIA]

Małe Mistrzostwa Polski z udziałem hrubieszowskich unihokeistów [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →