13 czerwca 2024

Hrubieszów: Wakacyjny dyżur w Przedszkolu nr 2 – ZDJĘCIA

Miejskie Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie, w ramach dyżuru wakacyjnego, przygotowało dla dzieci wiele ciekawych i interesujących atrakcji.

Reklamy

Dzieci uczestniczyły w spotkaniu ze strażakami, dzięki czemu poszerzyły swoją wiedzę dotyczącą zawodu strażaka oraz obejrzały sprzęt strażacki.

Kolejną atrakcją były warsztaty plastyczne prowadzone przez panią Renatę Mazurkiewicz. Podczas warsztatów dzieci wykonały sowy z filcu.

Reklamy

Przedszkolaków odwiedziła także pani Renata Mirowska-Cibis, która przywiozła ze sobą kwiaty lawendy i opowiedziała dzieciom o jej zastosowaniu i właściwościach leczniczych.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach przeprowadzonych przez pracowników Biblioteki Pedagogicznej w Hrubieszowie. Podczas tych zajęć przedszkolaki wysłuchały bajki Kamishibai pod tytułem „Bajka o gąsienicy, która zamieniła się w motyla i o tym dlaczego ptaki wiją gniazda” oraz wykonały prace plastyczną nawiązującą do obejrzanej bajki.

Reklamy

Bardzo dużo radości i frajdy sprawiły dzieciom odwiedziny naszych pań kucharek, pani Anetki i pani Eli, które razem z dziećmi wykonały smaczne desery.

Wszystkie te zajęcia zapewniły przedszkolakom różnorodność atrakcji i pogłębiły wiedzę o niektórych zawodach.

Wakacyjny czas dzieci spędziły ciekawie, twórczo i wesoło.

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za pomoc w uatrakcyjnieniu dzieciom wakacyjnego pobytu w przedszkolu.

­

Miejskie Przedszkole nr 2

(fot. Przedszkole nr 2)


Zobacz też:

Hrubieszów: Sierżant Lew odwiedził przedszkolaki

Hrubieszów: Sierżant Lew odwiedził przedszkolaki


LubieHrubie na Instagramie