26 maja 2024

Hrubieszów: Nagrody dla zawodników i trenera Unii

Przyznano nagrody finansowe młodym sportowcom Unii Hrubieszów oraz ich trenerowi, za medale zdobyte na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23.

Zarządzeniem Burmistrza miasta Hrubieszowa z dnia 25 lipca 2022 r. w sprawie przyznania nagród za wysokie wyniki sportowe przyznano zawodnikom sekcji podnoszenia ciężarów MKS „Unia” Hrubieszów nagrody:

Natalii Bobrowskiej za zajęcie II miejsca – srebrny medal w kat. wagowej do 49 kg, na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23, nagrodę w wysokości 600 zł;

Klaudii Szelestowskiej za zajęcie III miejsca – brązowy medal w kat. wagowej do 45 kg, na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23, nagrodę w wysokości 600 zł;

Ryszardowi Poznańskiemu za zajęcie II miejsca – srebrny medal w kat. wagowej 61 kg, na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, nagrodę w wysokości 600 zł.

Leszkowi Tarnawskiemu, trenerowi sekcji podnoszenia ciężarów MKS „Unia” Hrubieszów, przyznano nagrodę w wysokości 900 zł.

Nagrody przyznano na podstawie „Regulaminu przyznawania nagród dla osób fizycznych za osiągnięte wyniku sportowe” stanowiącego załącznik do Uchwały Rady Miejskiej w Hrubieszowie w sprawie warunków i trybu przyznawania nagród za wysokie wyniki sportowe.

­

(źródło: UM Hrubieszów, fot. Unia Hrubieszów)


Zobacz też:

Ryszard Poznański z Unii Hrubieszów zdobył srebrny medal na OOM w podnoszeniu ciężarów! [ZDJĘCIA]

Ryszard Poznański z Unii Hrubieszów zdobył srebrny medal na OOM w podnoszeniu ciężarów! [ZDJĘCIA]