Liderki lekkoatletycznego sezonu letniego 2021 województwa lubelskiego

Na stronie LOZLA, prowadzonej przez mego syna Piotra Kitlińskiego, publikuję różne informacje ze zmagań lekkoatletycznych i różne podsumowania. Poniżej o tym, kto zakończył sezon letni 2021 na czele. Dwukrotnie przewodzi Karolina Tarnowska z Unii Hrubieszów w chodzie sportowym.

Reklamy

Liderki sezonu letniego 2021 – Stan 15 X 2021 r.

Zakończył się sezon letni 2021, obfity w sukcesy dla zawodniczek z klubów należących do Lubelskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki (LOZLA). Uzyskano wiele znakomitych wyników, z rekordami województwa włącznie.

Poniżej liderki z poszczególnych konkurencji

­

KOBIETY

100 m –

11.70-ROMASZKO Monika-KS Agros Zamość-02-04-13- (M)-Biała Podlaska 2021-06-12 +1.0, Sławomir Murat
Z wiatrem

11.59-ROMASZKO Monika-KS Agros Zamość-02-04-13- (M)-Lublin 2021-07-02 +2,6 – Sławomir Murat

200 m –

23.67-WRONA Alicja-AZS UMCS Lublin-96-01-11-Bielsko-Biała (M) -2021-05-23-+0.6 – Paweł Danielczuk

300 m –

37.78 – HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin – 92-10-30 – Rumia (-) 2021-09-11 – Zbigniew Maksymiuk

400 m –

51.45 – HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin – 92-10-30 – Chorzów (M) 2021-06-20, Zbigniew Maksymiuk

600 m –

1:39.45-OLESIEJUK Magdalena-MKS Żak Biała Podlaska-04-02-21-Lublin (1) -2021-05-08-Rafał Frończuk

800 m –

2:08.84 – BARANOWSKA Mariola – MKS Żak Biała Podlaska 93-11-16 – Biała Podlaska (1) 2021-06-12, tr. Janusz Wilczek

1000 m –

2:49.85 – BARANOWSKA Mariola – MKS Żak Biała Podlaska 93-11-16 Piaseczno 2021-08-26, tr. Janusz Wilczek

1500 m –

4:20.72-BARANOWSKA Mariola-MKS Żak Biała Podlaska-93-11-16-Poznań (M) -2021-06-24-I Janusz Wilczek

2000 m –

6:33.81-KLIMEK Beata-KS AZS-AWF Biała Podlaska–99-10-01-Jelenia Góra (1) -2021-05-3 – Damian Świerdzewski

3000 m –

10:26.42-KLIMEK Beata-KS AZS-AWF Biała Podlaska-99-10-01-Warszawa (1) -2021-05-08—III – Damian Świerdzewski

5000 m –

15:53.58-PASZKIEWICZ Izabela-AZS UMCS Lublin-88-01-09-Oleśnica (M)-2021-05-26 –(M)- Marek Jakubowski

10 000 m –

32:44.01-PASZKIEWICZ Izabela-AZS UMCS Lublin-88-01-09-Birmingham (M) -2021-06-05-(M)- Marek Jakubowski

5 km Ulica –

15:44-PASZKIEWICZ Izabela-AZS UMCS Lublin-88-01-09 – Platerów (-)-2021-10-03 – (M)- Marek Jakubowski

10 km Ulica –

32:10-PASZKIEWICZ Izabela-AZS UMCS Lublin-88-01-09 – Gdańsk -2021-08 – 08 – Marek Jakubowski

Półmaraton

1.10:28-PASZKIEWICZ Izabela-AZS UMCS Lublin-88-01-09-Berlin (GER) (M)-2021-08-22 – (M)- Marek Jakubowski

Maraton –

2.27:41-PASZKIEWICZ Izabela-AZS UMCS Lublin-88-01-09-Berlin (GER) (M)-2021-09-26 – (M)- Marek Jakubowski

1 Mila –

5:05.19-DAWIDZIUK-GOSK Diana-MKS Agros Chełm-94-11-24-LU-Piaseczno (1) -2021-05-02- Marek Mazurek

100 m ppł open –

13.75-ROMASZKO Monika-KS Agros Zamość-02-04-13-LU-Biała Podlaska (1) -2021-05-29-+1.1-I – Sławomir Murat

400 m ppł –

61.72-PIETRUCZUK Natalia-AZS UMCS Lublin-99-12-04-Biała Podlaska (1) -2021-06-12 – Piotr Kitliński I

Wzwyż –

1.70-DZIDO Aleksandra-AZS UMCS Lublin-00-01-28-Biała Podlaska (1) -2021-06-12-II- Dariusz Dzida

W dal –

5.80-BARGIELSKA Katarzyna-KS AZS-AWF Biała Podlaska-99-08-25-Biała Podlaska (1) -2021-06-12-+02-II – Tadeusz Makaruk

Trójskok –

12.33-STASZCZUK Kinga-KS Agros Zamość-03-02-05-Lublin (1) -2021-07-04-+0,5-I – Dariusz Kuzdra

Kula (4 kg) –

18.29-GUBA Paulina-AZS UMCS Lublin-91-05-14-11 -Poznań (M) -2021-06-24- Edmund Antczak

Dysk (1 kg) –

59.77-ZABAWSKA Daria-AZS UMCS Lublin-95-04-16-Huelva (ESP) (M)-2021-06-03—(M) – Damian Kamiński

Młot (4 kg) –

75.49-KOPRON Malwina-AZS UMCS Lublin-94-11-16-Tokoi (JPN) (M)-2021-08- 03 – (MM) – Witold Kopron

Oszczep (600 g) –

42.65-BAJOR Magdalena-AZS UMCS Lublin-99-01-13-Płock-(M) -2021-06-19—II – Michał Krukowski

Chód 5 km –

27:39,98-TARNOWSKA Karolina-MKS Unia Hrubieszów-03-08-01-Słubice -2021-06-06-M – Mirosław Kamień

Chód 10 km –

58:34,80-TARNOWSKA Karolina-MKS Unia Hrubieszów-03-08-01-Lublin -2021-07-03– Mirosław Kamień

Sztafeta 4 x 100 m –

47,75—MKS Agros Chełm – Suwałki-2021-07-25 – Damian Leszczyński

WROŃSKA Wiktoria

ZIELIŃSKA Paulina

CIUPEK Sylwia

JASTRZĄB Izabela

Sztafeta 4 x 400 m

3:36,70 – UMCS Lublin – Poznań – 2021 – 06 – 26, w składzie:

WRONA Alicja – Paweł Danielczuk

DROZD Wiktoria – Marek Jaros

WASILUK Agata – Marek Jaros

HOŁUB-KOWALIK Małgorzata – Zbigniew Maksymiuk

Sztafeta 4 x 400 m MIX

3:23,24 – AZS UMCS – Lublin -2021-09-03 w składzie:

MIROSŁAW Cezary – Marek Jaros

WRONA Alicja- Paweł Danielczuk

JAROS Andrzej – Marek Jaros

HOŁUB-KOWALIK Małgorzata – Zbigniew Maksymiuk

Sztafeta 4 x 800 m MIX

9:05,94 – MKS Agros Chełm – Łódź – 2021-06-13 w składzie:

Dominik GOSK

Wioleta JAWORSKA

Diana DAWIDZIUK – GOSK

Kamil SZYMAŃSKI

Trener w/w– Marek Mazurek

­

Uwaga!

Kolejno: konkurencja, wynik, nazwisko i imię, klub, data urodzenia, miejsce i data zawodów, w nawiasie ranga zawodów, siła wiatru, klasa sportowa, trener

Stan 15 X 2021 r. na podstawie tabel domtel.pl – PZLA i tam jest więcej – https://statystyka.pzla.pl/

­

Opracował – Marek Ambroży Kitliński, fot. str. Unii Hrubieszów


Zobacz też:

Piłkarskie ligi 30-31 X 2021 r.

Piłkarskie ligi 30-31 X 2021 r.