Mistrzostwa Hrubieszowa w LA – Gimnazja

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

17 września o godz. 12:00 na stadionie HOSiR odbyły się Otwarte Mistrzostwa Hrubieszowa Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. W zawodach uczestniczyło 130 osób. Punktację drużynową wygrało Gimnazjum nr 2.

***

OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE
HRUBIESZÓW 17.09.2009

Wyniki konkurencji

100 m dziewcząt – eliminacje
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Borek Anna ’94 Gm 2 H-ów 14,28 F
2 Kaczanowska Wioleta ’96 Gm 2 H-ów 14,50 F
3 Zdun Katarzyna ’94 Gm 1 H-ów 15,09 F
4 Furlepa Dorota ’94 Gm 1 H-ów 15,78 F
5 Kula Justyna ’94 Gm 1 H-ów 15,82 F
6 Mazek Monika Gm 3 H-ów 15,92 F
7 Kuśmierczyk Barbara Gm 1 H-ów 15,98 5
8 Olejarz Blanka Gm 3 H-ów 16,11 4
9 Siwak Małgorzata Gm 3 H-ów 16,43 2
10 Hartwig Monika ’95 Gm 2 H-ów 16,47 2

100 m dziewcząt – finał
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Borek Anna ’94 Gm 2 H-ów 14,66 15
2 Kaczanowska Wioleta ’96 Gm 2 H-ów 14,72 13
3 Zdun Katarzyna Gm 1 H-ów 15,14 11
4 Furlepa Dorota Gm 1 H-ów 15,73 8
5 Kula Justyna ’94 Gm 1 H-ów 15,81 7
6 Mazek Monika Gm 3 H-ów 16,21 6

300 m dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Wójcicka Dorota Gm 1 H-ów 44,11 15
2 Mielniczuk Magda ’94 Gm Staszic 48,32 13
3 Soja Aleksandra Gm 3 H-ów 49,20 11
4 Stecko Dominika Gm 1 H-ów 50,29 8
5 Wielosz Natalia Gm 1 H-ów 52,68 7
6 Wrona Ewelina Gm 1 H-ów 53,76 6
7 Winogrodzka Karolina ’95 Gm 2 H-ów 55,09 5
8 Lewandowska Paulina ’95 Gm 2 H-ów 55,25 4
9 Eifler Agata Gm 3 H-ów 55,86 2
10 Krawczyk Karolina ’96 Gm 2 H-ów 56,10 2
11 Lewandowska Karolina ’95 Gm 2 H-ów 56,86 2
12 Palonka Paulina Gm 1 H-ów 57,11 2
13 Marciszyn Natalia ’96 Gm 2 H-ów 1,00,61 2
14 Kasprowicz Karolina ’93 ZS Nr 2 44,81 PK
15 Hojda Maja ’93 ZS Nr 2 43,81 PK

600 m dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Zebzda Monika ’96 Gm Horodło 1,54,68 15
2 Grabowska Katarzyna ’94 Gm 2 H-ów 2,02,23 13
3 Jarmusz Małgorzata Gm 3 H-ów 2,04,22 11
4 Barańczuk Gabriela ’96 Gm 2 H-ów 2,10,97 8
5 Wrzos Dominika ’96 Gm 2 H-ów 2,27,16 7
6 Zabłocka Anna ’96 Gm 2 H-ów 2,28,71 6
7 Ulanicka Marianna ’92 1,41,30 PK

Skok w dal dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Szczepańska Paulina ’95 Gm 2 H-ów 4,14 15
2 Buchajczuk Magda ’96 Gm 3 H-ów 4,00 13
3 Nosko Oliwia ’95 Gm 3 H-ów 3,90 11
4 Kaczmarska Marta ’94 Gm 3 H-ów 3,80 8
5 Sawiniec Karolina ’96 Gm 1 H-ów 3,80 7
6 Pietrusiewicz Marcelina ’96 Gm 1 H-ów 3,70 6
7 Momot Paulina ’96 Gm 1 H-ów 3,25 5

Skok wzwyż dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Wiśniewska Katarzyna Gm 3 H-ów 1,30 15
1 Denis Dorota ’94 Gm Staszic 1,30 13
3 Irek Józefina ’95 Gm 2 H-ów 1,25 11
4 Sokal Daria Gm 1 H-ów 1,10 8

Pchnięcie kulą ( 3 kg) dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Kusiak Krystyna ’94 Gm 2 H-ów 8,76 15
2 Łamejko Patrycja ’94 Gm 2 H-ów 7,78 13
3 Pukaluk Maja ’94 Gm 2 H-ów 7,75 11
4 Głowacz Karolina ’94 Gm 3 H-ów 7,66 8
5 Dymiec Ewa Gm 3 H-ów 7,37 7
6 Błaszczak Katarzyna ’95 Gm 1 H-ów 7,14 6
7 Lebiedowicz Dorota Gm 3 H-ów 7,11 5
8 Mielnik Joanna ’94 Gm 2 H-ów 6,95 4
9 Ostasz Anna ’94 Gm 1 H-ów 6,63 2

Sztafeta 4×100 m dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Chudzik, Stecko, Wrona, Wójcik Gm 1 H-ów 58,74 15
2 Gm 2 H-ów 1,01,19 13
3 Siwak, Soja, Olejarz, Eifler Gm 3 H-ów 1,03,69 11

100 m chłopców – eliminacje
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Grzyb Bartłomiej ’94 Gm 3 H-ów 11,89 F
2 Łopocki Michał Gm 1 H-ów 12,52 F
3 Kościowski Eryk ’96 Gm 2 H-ów 12,93 F
4 Kamiński Adrian ’94 Gm 2 H-ów 12,98 F
5 Antonowicz Patryk ’95 Gm 1 H-ów 13,29 F
6 Starzec Adrian ’96 Gm 3 H-ów 13,34 F
7 Gubała Wojciech ’94 Gm 1 H-ów 13,44 5
8 Nowosad Grzegorz ’94 Gm 1 H-ów 13,51 4
9 Malec Mateusz ’94 Gm 3 H-ów 13,52 2
10 Bronicki Maciej ’94 Gm 3 H-ów 13,62 2
11 Szczepanik Artur ’94 Gm 3 H-ów 13,66 2
12 Rutkowski Mateusz Gm 1 H-ów 13,95 2
13 Piotrowski Mateusz ’96 Gm 3 H-ów 13,98 2
14 Swatowski Konrad Gm 1 H-ów 15,30 2
15 Janicki Bartłomiej ’93 12,86 PK

100 m chłopców – finał
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Grzyb Bartek Gm 3 H-ów 12,14 15
2 Łopocki Michał Gm 1 H-ów 12,50 13
3 Starzec Adrian Gm 3 H-ów 12,99 11
4 Kościowski Eryk ’96 Gm 2 H-ów 13,04 8
5 Kamiński Adrian ’94 Gm 2 H-ów 13,22 7
6 Antonowicz Patryk ’95 Gm 1 H-ów 13,62 6

300 m chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Chachler Mateusz Gm 3 H-ów 40,93 15
2 Zając Mariusz ’96 Gm 3 H-ów 43,03 13
3 Mielniczuk Jakub ’95 Gm 2 H-ów 43,59 11
4 Olucha Szymon ’95 Gm 3 H-ów 43,88 8
5 Sowa Paweł ’94 Gm 1 H-ów 44,47 7
6 Krygiel Patryk ’95 Gm 3 H-ów 45,92 6
7 Wawrzaszek Adrian ’96 Gm 1 H-ów 46,75 5
8 Czajka Marcin Gm 1 H-ów 49,13 4
9 Raczyński Mikołaj ’92 ZS Nr 2 37,74 PK
10 Janicki Bartłomiej ’93 40,21 PK
11 Mosek Paweł ’93 41,01 PK
12 Szostak Paweł ’93 ZS Nr 3 41,58 PK

1000 m chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Łopocki Szymon Gm 1 H-ów 3,02,32 15
2 Kawarski Artur ’94 Gm 3 H-ów 3,11,14 13
3 Malowany Krystian ’96 Gm 3 H-ów 3,16,34 11
4 Wojtiuk Grzegorz ’96 Gm 2 H-ów 3,16,84 8
5 Woźniak Rafał ’94 Gm 2 H-ów 3,17,18 7
6 Drozd Krystian ’95 Gm 2 H-ów 3,28,29 6
7 Klain Piotr Gm 1 H-ów 3,29,12 5
8 Hraciuk Patryk ’99 Gm 2 H-ów 3,32,88 4
9 Czepil Artur ’95 Gm 2 H-ów 3,34,60 2
10 Szewczuk Paweł ’95 Gm 2 H-ów 4,15,21 2

Skok w dal chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Wyżyn Daniel ’94 Gm 3 H-ów 6,27 15
2 Śmiszek Hubert ’94 Gm 3 H-ów 5,62 13
3 Żygawski Jakub ’94 Gm 3 H-ów 5,35 11
4 Pędzik Mateusz Gm 1 H-ów 5,30 8
5 Pusz Patryk ’94 Gm 1 H-ów 5,15 7
5 Duławski Krzysztof ’94 Gm 3 H-ów 5,10 6
6 Malon Mateusz ’94 Gm 3 H-ów 5,02 5

Skok wzwyż chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Kapkin Jarosław ’94 Gm 2 H-ów 1,73 15
2 Kurzyński Jakub ’94 Gm 2 H-ów 1,45 13
3 Mróz Kamil ’95 Gm 2 H-ów 1,40 11
4 Naja Krzysztof ’95 Gm 2 H-ów 1,25 8
4 Wieczorek Bartłomiej ’96 Gm 1 H-ów 1,25 7

Pchnięcie kulą ( 5kg) chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Niedobit Kamil ’94 Gm 2 H-ów 11,46 15
2 Hraciuk Mateusz ’96 Gm 2 H-ów 8,97 13
3 Bas Michał ’95 Gm 2 H-ów 8,53 11
4 Olucha Mateusz ’94 Gm 3 H-ów 7,68 8
5 Dudziec Kamil ’93 10,90 PK
6 Kościowski Eryk ’96 Gm 2 H-ów 8,87 PK

Sztafeta 4×100 m chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik PKT
1 Bronicki, Chachler,Wyżyn, Malec Gm 3 H-ów 51,73 15
2 Gm 2 H-ów 52,96 13
3 Łopocki, Antonowicz, Klain, Pedzik Gm 1 H-ów 53,69 11
4 Olucha, Śmiszek, Żygawski, Malon Gm 3 H-ów II skład 54,11 8
5 Kutera, Zając, Krygiel, Duławski Gm 3 H-ów III skład 56,59 7

PUNKTACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Gimnazjum Nr 2 w Hrubieszowie 315 pkt
Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie 302 pkt
Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie 219 pkt
Gimnazjum Staszic w Hrubieszowie 26 pkt
Gimnazjum w Horodle 15 pkt

Liczba uczestników – 130

***

Komunikat sporządził:
HOSiR

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009