18 kwietnia 2024

Mistrzostwach Zamojszczyzny w Squasha

Artis Hotel & SPA zaprasza 10 i 11 marca 2012 r. do wzięcia udziału w Mistrzostwach Zamojszczyzny w Squasha. Zawody przeznaczone są dla osób, które chcą aktywnie rozładować nagromadzone emocje, podnieść kondycję fizyczną, intensywnie poćwiczyć i poznać tajniki gry w squasha.

Impreza jest otwarta dla kobiet i mężczyzn, początkujących, jak również ogranych z rakietą.

Rozgrywki odbędą się na pełnowymiarowym korcie, spełniającym wszelkie standardy stawiane przez Światową Federację Squasha. Na miejscu dostępne będą rakiety, piłki i okulary ochronne. Należy zabrać ze sobą strój sportowy. Wstęp na kort możliwy jest wyłącznie w sportowym, czystym obuwiu na białej podeszwie.

W zawodach mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Do czasu rozpoczęcia mistrzostw ARTIS Hotel & SPA udostępnia kort do squasha w atrakcyjnej, obniżonej cenie 30 zł/godz.

10 marca – pierwszego dnia zawodów – będzie można skorzystać z treningów indywidualnych (koszt 60 zł) i grupowych  (40 zł od osoby, maks. 3 osoby uczestniczące w zajęciach). Dzięki udziałowi w treningach zawodnicy będą mogli zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa, techniką oraz przepisami gry i ich interpretacją. Treningi poprowadzi Rafał Kozłowski – instruktor z rekomendacją Polskiej Federacji Squasha oraz firmy Prince (nieoficjalnie Rafał to pierwsza rakieta Lubelszczyzny). Rafał będzie sędziował pojedynki w ramach mistrzostw, razem z Jackiem Górniewskim, który jest jedynym sędzią klubowym z rekomendacją PFS po prawej stronie Wisły.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Organizatorami zawodów są ARTIS Hotel & SPA i menedżer imprez sportowych Tomasz Pakuła.

Udział w zawodach  jest bezpłatny.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania przyjmowane są do 7 marca pod numerem tel. 517 787 627  oraz  emailem: tomekp26@op.pl.

Program rozgrywek (z godzinami meczów i regulaminem) będzie podany wkrótce na stronie www.hotelartis.com.