21 maja 2024

Piłkarskie Klasy A i B w sezonie 2015 – cz. 2

W Zamojskiej klasie A ciężki, ale zwycięski mecz lidera rozgrywek Płomienia Spartan Nieledew i to się liczy, że za 3 punkty. Wygrywa również Andoria Mircze, niestety porażka u siebie z wiceliderem z Bełżca Huraganu Hrubieszów. W klasie B GLKS Jarosławiec pauzował i będzie nadal, jak i Huragan Hrubieszów. Pozostałe dwie nasze drużyny z klasy A, zapewne dobrze się skoncentrują, aby przywieźć z boisk rywali, jak najwięcej punktów, oczywiści najlepiej po 3.

 

Wyniki 13. kolejki i tabela zamojskiej klasy A, grupy II:

18/19.04.2015 r.


Płomień Spartan Nieledew – Ruch Machnów Nowy 2:1 (0:1)

Płomień: M. Całka – Kondratiuk, Nosal (54′ Traczuk), Bednarczuk – Gałan (80′ Markowski), Bartosiuk, Drop, Musiał, Dyjak (60′ Bogucki) – A. Całka, M. Bobak. Bramki: 61′ Musiał, 67′ Całka (P) – 44′ Lewicki (R). Żółte kartki: Bogucki (P).


Huragan Hrubieszów – Orkan Bełżec 2:4 (2:2)

Huragan zagrał w składzie: ŻYGAWSKI, KOWALCZUK, SZWIEC, KUŹMIŃSKI, KREMPLA, FRĄK, SEKULSKI, TYTUŁA (55′ KRENT), CYMBORSKI, MIKSZA (90’PTAK), JABŁOŃSKI. Bramki dla Huraganu: JABŁOŃSKI, CYMBORSKI.

 

Andoria Mircze 2-1 (1-0) Potok Sitno

Andoria: Koza – Adamczuk (65′ Kalaciński), Baran, Jakubski, Jasina (75′ Nowosad), Kot, Małyszek, Sitarz, Skowronek (bramki 10 i 61’), Sobieniak, Wyrwa (85′ Zub)


Granica Lubycza Królewska – Szyszła Tarnoszyn 1:0

GKS Tarnawatka – Szumy Susiec 0:4

Pauzowała – Perła Deszkowice

 

Tabela

1      Płomień-Spartan Nieledew 11    30    10    0    1      35:11 

2      Orkan Bełżec                         12     28    9      1     2      26:13 

3      Granica Lubycza Królewska   12     25    8      1     3      21:12 

4      Szumy Susiec                         12     23    7      2     3      25:16 

5      Andoria Mircze                     12    19    6      1    5      23:21 

6      Huragan Hrubieszów           12    17    5      2    5      31:30 

7      Potok Sitno                            12     14    4      2     6      19:21 

8      Szyszła Tarnoszyn                 12     11    3      2     7      19:26 

9      Ruch Machnów Nowy             12     10    3      1     8      11:18 

10    Perła Deszkowice                   11     7      2      1     8      16:40 

11    GKS Tarnawatka                    12     4      1      1     10    13:31 



Następna kolejka w dniach 25/26-04-2015 (sobota/niedziela)


Szyszła Tarnoszyn – Andoria Mircze N 16 Tarnoszyn

Potok Sitno – GKS Tarnawatka N 14 Sitno

Szumy Susiec – Płomień-Spartan Nieledew S 14-16  Susiec

Ruch Machnów Nowy – Perła Deszkowice N 12-14 Machnów Nowy

PAUZA – Huragan Hrubieszów

Orkan Bełżec – Granica Lubycza Królewska N 15:30 Bełżec

 

***

 

Mecze Płomienia Spartan Nieledew w sezonie 2014/2015:

 

Ruch Machnów Nowy 0-1 (0-1) Płomień Spartan Nieledew  i 1:2 (1:0)

Płomień Spartan Nieledew 6-4 (4-0) Szumy Susiec

Potok Sitno 2-3 (1-2) Płomień Spartan Nieledew

Płomień Spartan Nieledew 3-0 (2-0) Andoria Mircze

GKS Tarnawatka 1-4 (1-2) Płomień Spartan Nieledew

Płomień Spartan Nieledew 2-1 (2-0) Szyszła Tarnoszyn

Płomień Spartan Nieledew 9-0 (5-0) Perła Deszkowice

Płomień Spartan Nieledew 3-0 (1-0) Huragan Hrubieszów

Płomień Spartan Nieledew 2-1(2:0) Granica Lubycza Królewska

Orkan Bełżec 1-0 (0-0) Płomień Spartan Nieledew

 

Wyniki meczów – jesień 2014; wiosna 2015 Andoria Mircze:

 

Andoria Mircze – Szumy Susiec 1:3 i 1:2

Potok Sitno – Andoria Mircze 2:2 i 1:2

Andoria Mircze – Szyszła Tarnoszyn 5:2

Andoria Mircze – GKS Tarnawatka 2:1

Płomień Spartan Nieledew – Andoria Mircze 3:0

Andoria Mircze – Perła Deszkowice 3:1

Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze 5:4

Andoria Mircze – Granica Lubycza Królewska 1:2

Orkan Bełżec – Andoria Mircze 0:1

Ruch Machnów Nowy – Andoria Mircze 0:2

 

Wyniki meczów – jesień 2014; wiosna 2015 Huragan Hrubieszów:

 

Huragan Hrubieszów – Granica Lubycza Królewska 1:2 i 4:0

Orkan Bełżec – Huragan Hrubieszów 5:1 i 4:2

Ruch Machnów Nowy – Huragan Hrubieszów 0:1 i …?

Huragan Hrubieszów – Szumy Susiec 0:0

Potok Sitno – Huragan Hrubieszów 4:2

Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze 5:4

Huragan Hrubieszów – GKS Tarnawatka 3:3

Huragan Hrubieszów – Płomień Spartan Nieledew 0:3

Perła Leszkowice – Huragan Hrubieszów 4:10

Huragan Hrubieszów – Szyszła Targoszyn 2:1

 

***

 

Zamojska Klasa B – grupa II

 

Orion-Stihl Jacnia   –     Zryw Ulhówek   8:0

Graf Chodywańce  –     Perła Telatyn    5:1

GLKS Jarosławiec – pauza

 

Tabela 

1     Orion-Stihl Jacnia              15     30    10    0     5      50:29 

2     Zryw Ulhówek                   15     29    9      2     4      41:30 

3     Graf Chodywańce             15     26    8      2     5      41:29 

4     Metanoja Lipsko               14     25    8      1     5      31:30 

5     Omega II Stary Zamość    13     20    6      2     5      41:23 

6     Perła Telatyn                    15     11    3      2     10    15:46 

7    GLKS Jarosławiec           15     6      1      3    11    18:50 

 

GLKS Omega II Stary Zamość wycofała się z rozgrywek Klasy B gr. II, wszystkie mecze z tym zespołem będą jako pauza i zostaną zweryfikowane 3:0 vo na korzyść drużyny przeciwnej. GLKS Omega II Stary Zamość zostaje przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli (niestety system JOOMLA na stronie zozpn nie przewiduje takiej opcji).



Następna kolejka w dniach 25/26-04-2015 (sobota/niedziela)

 

Orion Stihl Jacnia – pauzuje w kolejce       

Zryw Ulhówek – Graf Chodywańce N 13 Ulhówek

Perła Telatyn – Metanoja Lipsko S 17 Telatyn

pauzuje w kolejce – GLKS Jarosławiec

 


Wyniki meczów jesiennych I i II oraz III runda wiosenna GLKS Jarosławiec:

 

GLKS Jarosławiec – Orion Stihl Jacnia 2:6 i 1:0 – 4:6

GLKS Jarosławiec – Graf Chodywance 1:4 i 0:3 – 2:2

Metanoja Lipsko – GLKS Jarosławiec 2:1 i 4:0 – 1:0

GLKS Jarosławiec – Omega II Zamość 1:7 i 1:7 – wyc.

Perła Telatyn – GLKS Jarosławiec 1:0 i 2:2

GLKS Jarosławiec – Zryw Ulhówek 3:3 i  0:2

 

 

Opracował – mak