Piłkarskie Ligi

Piłkarskie ligi zbliżają się ku końcowi, niestety w większości tych rozrywek zespoły z naszego powiatu walczą o utrzymanie się w ligach – miejmy nadzieję, że im się to uda!?

Reklamy

br />Zamojska Klasa Okręgowa

25 runda 26/27 maja

Echo Zawada – Płomień Spartan Nieledew 0:2 (0:1), bramki strzelili Świst w 20 min. i Łysiak w 58
Unia Hrubieszów – Kryształ Werbkowice przełożony na 13 czerwca

Zamojska Klasa A, Grupa II

19 kolejka 26/27 maja

Aramis Orkan Bełżec – Huragan Hrubieszów 1:6 (0:4)
Kresy Dołhobyczów – Płoszczanin Płoskie 5: 2 (1:2)

Klasa B, grupa II

14 kolejka 19/20 maja

Altus Szychowice – Perła Telatyn 1:4
Jarosławiec – Olimpia Miaczyn 3:3
Andoria Mircze pauzowała

II Liga Wojewódzka Juniorów młodszych

19 runda, 26/27 maja

Unia Hrubieszów – Avia Świdnik 2:0

Zamojska Klasa Okręgowa

26 runda 02/03 czerwca

Kryształ Werbkowice – Hetman II Zamość 1:3 (0:2) bramkę dla Kryształu zdobył Brzozowski z karnego

Huczwa Tyszowce – Unia Hrubieszów 4:2 (1:2) bramki dla Unii zdobył Onkiewicz w 5 i 14 minucie

Płomień Spartan Nieledew – Olimpiakos Tarnogród 4:0 (2:0) bramki Całka 37 min., Świst 40 i 70, Łysiak 83

27 runda 07 czerwca

Płomień Spartan Nieledew – Omega Stary Zamość 0:2

Roztocze Szczsebrzeszyn – Kryształ Werbkowice 3:2

Unia Hrubieszów – Szumy Susiec 4:1

Tabela po 27 rundach
1. Spartakus Szarowola 79 pkt. 105:12
2. Roztocze Szczebrzeszyn 53 71:38
3. Hetman II Zamość 51 66:32
4. …..
8. Olimpiakos Tarnogród 40 40:47
9. Huczwa Tyszowce 37 40:67
10. Unia Hrubieszów 36 55:58
11. Płomień Spartan Nieledew 28 36:64
12. Echo Zawada 28 39:45
13. Kryształ Werbkowice 28 42:59
14. Cosmos Józefów 22 30:64
16….

Następne mecze:

9 czerwca
Kryształ Werbkowice – Echo Zawada g. 17.00
10 czerwca
Ostoja Skierbieszów – Płomień Spartan Nieledew g. 17.00
Grom Różaniec – Unia Hrubieszów g. 17.00

Zamojska Klasa A, Grupa II

20 kolejka 02/03 czerwca

Huragan Hrubieszów – Pogoń 96 Łaszczówka 4:2 (2:0)
Legion Komarów – Kresy Dołhobyczów, który nie stawił się na mecz

Tabela
1. Sparta Wożuczyn 54 pkt. 71:19
2. …
5. Ruch Machnów Nowy 26 44:46
6. Igros Krasnobród 26 40:50
7. Huragan Hrubieszów 25 30:34
8. Pogoń Łaszczówka 22 35:49
9. Kresy Dołhobyczów 19 37:51
10. Płoszczanin Płoskie 19 24:59
11. Legion Komarów 18 33:54

Następne mecze:

Sparta Łabunie – Huragan Hrubieszów g. 17.00
Kresy Dołhobyczów – Szyszła Zryw Ulhówek g. 17.00

II Liga Wojewódzka Juniorów młodszych

20 runda, 02/03 czerwca

Janowianka – Unia przełożony

Następny mecz
9 czerwca Unia Hrubieszów ( 3 w tabeli)– Włodawianka (10 w tabeli) g. 10.00

Klasa B, grupa II

15 kolejka 26/27 maja

Orion Grabowiec – Jarosławiec 2:0
Graf Chodywance – Altus Szychowice 4:0
Perła Telatyn – Andoria Mircze 12:0

Klasa B, grupa II

16 kolejka 02/03 czerwca

Andoria Mircze – Graf Chodywance 0:1
Altus Szychowice – Olimpia Miaczyn 0:2
Jarosławiec – Orzeł Cześniki 2:6

Tabela

1. Perła Telatyn 42 pkt. 69:14
2. ….
4. Tarnawatka 19 30:41
5. Graf Chodywance 19 21:37
6. Altus Szychowice 18 30:42
7. Jarosławiec 16 29:35
8. Andoria Mircze 15 28:52
9. Orion Grabowiec 6 22:81

Następne mecze:

10 czerwca, niedziela

Orion Grabowiec – Altusw Szychowice g. 17.00
Olimpia Miączyn – Andoria Mircze g. 17.00 w Koniuchach
GLKS Jarosławiec pauzuje

Orange Ekstraklasa

Grający w GKS Bełchatów Dawid Nowak wywalczył Wice Mistrzostwo Polski (największy sukces w dotychczsowej karierze), zdobywając 8 bramek i posiadając wysoką przeciętną za grę w punktacji prowadzonej przez Przegląd Sportowy 6,13. Tomasz Kiełbowicz występujący w Legii Warszawa razem z kolegami tym razem wywalczył 3 miejsce w Polsce, jako obrońca zdobył 1 gola i miał przeciętną za mecze 5,00. Gratulacje, chociaż apetyty na pewno były wyższe. Czekamy teraz na rozgrywki międzynarodowe do których zakwalifikowały się oba kluby. Pierwsze miejsce zajęło Zagłębie Lubin wyprzedzając rywali o 1 punkt !

Opracował – mak

Na zdjęciu – Świst Tomasz, czołowy zawodnik Płomienia Spartan Nieledew. Zdjęcie z Lubelskiego Sport Express.