Piłkarskie ligi – 11/12.06.2011

W klasie „O” Unia gromi Olimpiakos Tarnogród, a Kryształ zaledwie remisuje, co się odbiło w tabeli. Płomień/Spartan Nieledew wygrywa i z pierwszej pozycji awansuje do klasy okręgowej, Huragan wygrywa, ale do awansu nieco zabrakło, Andoria wygrywa i … Na czele tabeli swoich rozgrywek są nadal Młodzicy Starsi Unii, natomiast juniorzy Kryształu zajmują 2 lokatę.

Reklamy

i>Na zdjęciu – Aleksander Poterucha z Płomienia/Spartan Nieledew dziewięciokrotnie ulokował piłkę w bramce rywalom w minionych rozgrywkach.

Reklamy

Zamojska Klasa Okręgowa

Kryształ Werbkowice – Tur Turobin 0 : 0

Unia Hrubieszów – Olimpiakos Tarnogród 7 : 2

Echo Zawada – Ostoja Skierbieszów 0 : 2

Sparta Wożuczyn – Ro-Ma Relax Księżpol 3 : 0

Cosmos Józefów – Grom Różaniec 1 : 4

Tanew Majdan Stary – Entra Sparta Łabunie 1 : 1

Victoria Łukowa-Chmielek – Korona Łaszczów 0 : 0

Omega Stary Zamość – Igros Krasnobród 4 : 2

Tabela po 27 rundach

1 Omega Stary Zamość 64 73:30

2 Ostoja Skierbieszów 50 54:39

3 Grom Różaniec 50 68:47

4 Korona Łaszczów 50 56:30

5 Tur Turobin 50 45:31

6 Igros Krasnobród 49 72:43

7 Kryształ Werbkowice 49 41:26

8 Unia Hrubieszów 40 52:40

9 Sparta Wożuczyn 37 42:44

10 Victoria Łukowa-Chmielek 34 49:45

11 Entra Sparta Łabunie 31 35:49

12 Ro-Ma Relax Księżpol 29 46:55

13 Echo Zawada 27 32:60

14 Olimpiakos Tarnogród 23 26:58

15 Tanew Majdan Stary 18 20:58

16 Cosmos Józefów 6 32:88

Następna runda:

Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów 19.06, 15:00

Grom Różaniec – Kryształ Werbkowice 19.06, 17:00

Omega Stary Zamość – Relax Księżpol 19.06, 16:00

Ostoja Skierbieszów – Victoria Łukowa/Chmielek 18.06, 18:00

Olimpiakos Tarnogród – Sparta Wożuczyn 18.06, 17:00

Igros Krasnobród – Tanew Majdan Stary 19.06, 16:00

Sparta Łabunie – Cosmos Józefów 19.06, 17:00

Tur Turobin – Echo Zawada 19.06, 17:00

Zamojska Klasa „A” – grupa II

Metanoja Lipsko – Płomień-Spartan Nieledew 1:4, Traczuk – Łysiak, Bednarczuk, Pilarczyk – Szostak(Brzuchala), Bogucki, Bobak, Strycharczuk, Kożuch – Podgórski, Raczyński, Bramki:Bobak, Kożuch, Podgórski, Raczyński

Andoria Mircze – Ruch Machnów Nowy 4:0, skład: Musielak, Matysiak (bramka), Sitarz, Grzywna, Bakalarczyk, Pańczyk, Skowronek, Bury (bramka), Pacaj (Demusiak – bramka), Greniuk (Szwiec – bramka), Brzyski (Ciasnocha)

Huragan Hrubieszów – Orkan Bełżec 4:2, Bramki: Grzeszczuk 1, Góra 1, Tytuła 1, Ptak 1 (HUragan) Lewko 2 (Orkan). Skład: Huragan – Szmoniewski – Niżnikowski (46 Wargacki), Gis, Kogut, Kużmiński, Krakowiak (70 Kucy), Sekulski, Ptak, Góra, Tytuła, Grzeszczuk (80 Daciuk).

Orzeł Cześniki – Pogoń 96 Łaszczówka 4:

Olimpia Miączyn – Granica Lubycza Królewska 1 : 1

Zryw Ulhówek – Szumy Susiec 1:5, Sędzią głównym był Jarosław Jasina

Tabela po 22 rundach – końcowa

1 Płomień-Spartan Nieledew 52 67:38

2 Olimpia Miączyn 51 80:26

3 Huragan Hrubieszów 49 67:39

4 Orkan Bełżec 41 65:37

5 Pogoń 96 Łaszczówka 38 50:43

6 Granica Lubycza Królewska 30 39:32

7 Szumy Susiec 25 49:50

8 Ruch Machnów Nowy 22 30:53

9 Zryw Ulhówek 22 41:63

10 Metanoja Lipsko 21 35:81

11 Andoria Mircze 17 30:60

12 Orzeł Cześniki 12 40:71

Zamojska Klasa „B” – grupa II

Tabela po 14 rundach, końcowa

1 Spartakus Szarowola 31 45:12

2 Graf Chodywańce 28 50:12

3 Szyszła Tarnoszyn 28 42:19

4 Perła Telatyn 23 24:19

5 Legion Komarów 21 41:25

6 Huczwa II Tyszowce 18 33:45

7 Altus Szychowice 6 13:54

8 GLKS Jarosławiec 6 8:70

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Kryształ Werbkowice – Tur Turobin 2:0, Skład: Stankiewicz – Bondyra, Nosal, Byra, Piotr Tarczuk – Kościuk, Staszewski, Kusiak(55′ Kawka), Pietrynka – Podolak, Paweł Tarczuk. Bramki : Nosal, Byra

Unia Hrubieszów – Olimpiakos Tarnogród 0:3vo

Echo Zawada – Ostoja Skierbieszów 2 :2

Sparta Wożuczyn – Ro-Ma Relax Księżpol 3:0

Tanew Majdan Stary – Sparta Łabunie 0 :2

Victoria Łukowa-Chmielek -Korona Łaszczów 1 :6

Omega Stary Zamość – Igros Krasnobród 2 :6

Tabela

1 Echo Zawada 26 65 79:31

2 Kryształ Werbkowice 26 55 71:24

3 Korona Łaszczów 25 51 85:29

4 Igros Krasnobród 25 50 63:32

5 Ostoja Skierbieszów 25 49 66:34

6 Sparta Łabunie 25 46 53:37

7 Omega Stary Zamość 25 42 61:41

8 Tanew Majdan Stary 25 37 47:49

9 Olimpiakos Tarnogród 25 32 39:44

10 Cosmos Józefów 25 30 54:74

11 Tur Turobin 26 26 41:67

12 Sparta Wożuczyn 25 21 30:74

13 Ro-Ma Relax Księżpol 25 18 27:84

14 Unia Hrubieszów 25 16 28:59

15 Victoria Łukowa-Chmielek 25 12 28:93

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

Metanoja Lipsko -Płomień-Spartan Nieledew 0 :3

Orzeł Cześniki – Pogoń 96 Łaszczówka 1:7

Olimpia Miączyn -Granica Lubycza Królewska 4 :1

Zryw Ulhówek – Szumy Susiec 1: 5

Andoria Mircze – Ruch Machnów Nowy 5: 2

Tabela po meczach

1 Olimpia Miączyn 56 104:13

2 Orkan Bełżec 41 52:25

3 Płomień-Spartan Nieledew 39 50:38

4 Andoria Mircze 38 69:50

5 Pogoń 96 Łaszczówka 37 72:38

6 Granica Lubycza Królewska 34 29:18

7 Ruch Machnów Nowy 27 36:51

8 Szumy Susiec 21 46:73

9 Zryw Ulhówek 11 26:65

10 Metanoja Lipsko 9 29:82

11 Orzeł Cześniki 7 28:88

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

AMSPN Hetman Zamość – Huragan Hrubieszów 10 :0

Grom Różaniec -Hetmanek Zamość 4: 4

Tabela po 17 rundach

1 AMSPN Hetman Zamość 47 138:13

2 Hetmanek Zamość 31 65:37

3 Huragan Hrubieszów 13 29:81

4 Grom Różaniec 7 21:122

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych

Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice 6:2, (trenerem tej drużyny Kryształu był Krzysztof Krupa)

Legion Komarów – Sparta Wożuczyn 0:3

Graf Chodywańce – Omega Stary Zamość 1 :7

Tabela po 12 rundach

1 Omega Stary Zamość 29 52:19

2 Sparta Wożuczyn 27 43:17

3 Olimpia Miączyn 24 45:24

4 Ostoja Skierbieszów 17 28:26

5 Graf Chodywańce 12 15:47

6 Kryształ Werbkowice 9 22:41

7 Legion Komarów 6 10:41

Okręgowa Liga Młodzików Starszych

Orzeł Tereszpol – Unia Hrubieszów 2 : 2

AMSPN Hetman Zamość – Igros Krasnobród X : X

Sparta Łabunie – Sokół 3 Tomaszów Lubelski 2 : 2

OSiR Biłgoraj – Gaudium Zamość 1 : 2

Tabela

1 Unia Hrubieszów 13 30 43:9

2 Gaudium Zamość 14 30 43:16

3 OSiR Biłgoraj 14 27 40:12

4 Sparta Łabunie 14 20 39:23

5 Sokół 3 Tomaszów Lubelski 14 19 28:16

6 AMSPN Hetman Zamość 13 17 29:24

7 Orzeł Tereszpol 13 8 16:44

8 Igros Krasnobród 13 0 1:95

II Liga Wojewódzka Juniorów Mlodszych

Widok Lublin – Unia Hrubieszów 1:2

***

Opracował – mak