Piłkarskie ligi 19-25.08.2021 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice po pokonaniu w Tyszowcach miejscowej Huczwy plasuje się na 3 pozycji. Przypomnijmy sobie, że po sezonie zasadniczym w oddzielnych grupach 6 pierwszych drużyn będzie walczyć o awans do III ligi a dalsze 6 bronić przed spadkiem rywalizując z drużynami z grupy I. W okręgówce Andoria Mircze w 3 kolejce nie zagrała. W A klasie Unia Hrubieszów w pierwszym meczu na koncie zapisuje 3 punkty. W klasie B Huragan Gmina Hrubieszów rozpoczyna swoją ligę w najbliższą niedzielę.

Reklamy

IV liga 2021/2022, grupa: lubelska II

Kolejka 4 – 21-22 sierpnia
Stal Kraśnik 3-1 Brat Siennica Nadolna 21 sierpnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik 4-1 Igros Krasnobród 21 sierpnia, 15:00
Huczwa Tyszowce 1-2 Kryształ Werbkowice 22 sierpnia, 15:00
Grom Różaniec 3-4 Granit Bychawa 20 sierpnia, 17:40
Gryf Gmina Zamość 4-1 Kłos Gmina Chełm 22 sierpnia, 17:00
Start Krasnystaw 7-1 Hetman Zamość 19 sierpnia, 17:30

Tabela po 4 kolejkach

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Stal Kraśnik 4 12 4 0 0 10-3
2. Granit Bychawa 4 10 3 1 0 15-5
3. Kryształ Werbkowice 4 9 3 0 1 13-5
4. Grom Różaniec 4 7 2 1 1 9-4
5. Gryf Gmina Zamość 4 7 2 1 1 10-7
6. Igros Krasnobród 4 6 2 0 2 7-10
7. Start Krasnystaw 4 5 1 2 1 10-5
8. Świdniczanka Świdnik 4 5 1 2 1 7-7
9. Huczwa Tyszowce 4 4 1 1 2 4-5
10. Kłos Gmina Chełm 4 2 0 2 2 3-10
11. Hetman Zamość 4 0 0 0 4 2-13
12. Brat Siennica Nadolna 4 0 0 0 4 6-22
Kolejka 5 – 28-29 sierpnia
Hetman Zamość Stal Kraśnik 28 sierpnia, 17:00
Kłos Gmina Chełm Start Krasnystaw 28 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa Gryf Gmina Zamość 28 sierpnia, 11:00
Kryształ Werbkowice Grom Różaniec 29 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród Huczwa Tyszowce 29 sierpnia, 17:30
Brat Siennica Nadolna Świdniczanka Świdnik 28 sierpnia, 11:00

***

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 2 – 21-22 sierpnia
Łada 1945 Biłgoraj 4-1 Granica Lubycza Królewska 22 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Omega Stary Zamość 22 sierpnia, 17:00
Błękitni Obsza 2-0 Andoria Mircze 21 sierpnia, 17:00
Tur Turobin Olimpiakos Tarnogród 1 września, 17:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany
Metalowiec Goraj 2-1 Pogoń 96 Łaszczówka 22 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 4-1 Sparta Łabunie 22 sierpnia, 17:00
Włókniarz Frampol 2-1 Olimpia Miączyn 22 sierpnia, 17:00
Tanew Majdan Stary 4-2 Victoria Łukowa 21 sierpnia, 15:00
Kolejka 3 – 25 sierpnia
Olimpia Miączyn 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 25 sierpnia, 17:00
Sparta Łabunie 3-1 Włókniarz Frampol 25 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-0 Korona Łaszczów 25 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Metalowiec Goraj 25 sierpnia, 16:00
Andoria Mircze Tur Turobin 8 września, 16:30
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany
Tanew Majdan Stary 0-0 Błękitni Obsza 25 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 7-2 Victoria Łukowa 25 sierpnia, 17:00
Granica Lubycza Królewska 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 25 sierpnia, 17:00

Tabela

1.  Tanew Majdan Stary 3 7 2 1 0 9-2
2.  Błękitni Obsza 3 7 2 1 0 5-0
3.  Omega Stary Zamość 3 7 2 1 0 11-4
4.  Korona Łaszczów 3 7 2 1 0 6-1
5.  Sparta Łabunie 3 6 2 0 1 7-7
6.  Łada 1945 Biłgoraj 3 4 1 1 1 8-7
7.  Włókniarz Frampol 3 4 1 1 1 6-7
8.  Pogoń 96 Łaszczówka 3 4 1 1 1 8-2
9.  Olimpiakos Tarnogród 2 3 1 0 1 3-3
10.  Olimpia Miączyn 3 3 1 0 2 4-5
11.  Granica Lubycza Królewska 3 3 1 0 2 3-7
12.  Metalowiec Goraj 3 3 1 0 2 4-7
13.  Andoria Mircze 2 1 0 1 1 1-3
14.  Victoria Łukowa 3 1 0 1 2 5-12
15.  Roztocze Szczebrzeszyn 3 1 0 1 2 3-9
16.  Tur Turobin 1 0 0 0 1 0-7
Kolejka 4 – 28-29 sierpnia
Łada 1945 Biłgoraj Roztocze Szczebrzeszyn 29 sierpnia, 17:00
Błękitni Obsza Omega Stary Zamość 28 sierpnia, 17:00
Tur Turobin Tanew Majdan Stary 29 sierpnia, 17:00
Metalowiec Goraj Andoria Mircze 29 sierpnia, 16:30
Korona Łaszczów Olimpiakos Tarnogród 28 sierpnia, 14:00
Włókniarz Frampol Pogoń 96 Łaszczówka 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn Sparta Łabunie 29 sierpnia, 17:00
Granica Lubycza Królewska Victoria Łukowa 28 sierpnia, 17:00

***

Klasa A 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 1 – 21-22 sierpnia

  

Ostoja Skierbieszów 4-0 Olender Sól 21 sierpnia, 17:00
Gryf Gmina II Zamość 0-3 Orzeł Tereszpol 22 sierpnia, 14:00
Unia Hrubieszów 2-0 Szumy Susiec 22 sierpnia, 15:00
Orkan Bełżec 3-1 Potok Sitno 21 sierpnia, 13:00
Orion Jacnia 1-5 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 22 sierpnia, 17:30
Sokół Zwierzyniec 3-1 Graf Chodywańce 21 sierpnia, 17:00
Tarpan Korchów 5-0 Start Gmina Frampol 22 sierpnia, 17:00

Tabela po 1 kolejce

1.  Tarpan Korchów 1 3 1 0 0 5-0
2.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1 3 1 0 0 5-1
3.  Ostoja Skierbieszów 1 3 1 0 0 4-0
4.  Orzeł Tereszpol 1 3 1 0 0 3-0
5.  Orkan Bełżec 1 3 1 0 0 3-1
 Sokół Zwierzyniec 1 3 1 0 0 3-1
7.  Unia Hrubieszów 1 3 1 0 0 2-0
8.  Graf Chodywańce 1 0 0 0 1 1-3
 Potok Sitno 1 0 0 0 1 1-3
10.  Szumy Susiec 1 0 0 0 1 0-2
11.  Gryf Gmina II Zamość 1 0 0 0 1 0-3
12.  Orion Jacnia 1 0 0 0 1 1-5
13.  Olender Sól 1 0 0 0 1 0-4
14.  Start Gmina Frampol 1 0 0 0 1 0-5
Kolejka 2 – 28-29 sierpnia
Olender Sól Start Gmina Frampol 28 sierpnia, 17:00
Graf Chodywańce Tarpan Korchów 29 sierpnia, 13:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) Sokół Zwierzyniec 29 sierpnia, 17:00
Potok Sitno Orion Jacnia 29 sierpnia, 18:00
Szumy Susiec Orkan Bełżec 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Tereszpol Unia Hrubieszów 28 sierpnia, 16:30
Ostoja Skierbieszów Gryf Gmina II Zamość 29 sierpnia, 16:00

***

Klasa B 2021/2022, grupa: Zamość II

Kolejka 1 – 28-29 sierpnia
Huragan Hrubieszów Roztocze II Szczebrzeszyn 29 sierpnia, 13:00
Ruch Machnów Nowy Delta Nielisz 29 sierpnia, 17:00
Igros II Krasnobród Perła Deszkowice 29 sierpnia, 13:00
Szyszła Tarnoszyn Sparta Wożuczyn 29 sierpnia, 15:00
BKS Bodaczów Perła Telatyn 29 sierpnia, 16:00

­

Opracował – mak

Foto – HOSiR


Zobacz też:

Kryształ odpadł z Pucharu Polski – ZDJĘCIA

Kryształ odpadł z Pucharu Polski – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie