Piłkarskie Ligi 8 – 12 maja 2021 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice wygrywa z Lublinianką i zbliżył się do 6 pozycji. Unia Hrubieszów wycofała się z rozgrywek i co tu pisać, bo prawdopodobnie jeżeli przystąpi w nowym sezonie do rozgrywek to będzie to klasa A. A w klasie A Andoria Mircze przegrała prestiżowy mecz o fotel lidera, ale 2 miejsce również daje awans. W klasie B Huragan wygrał i jest już 4 w tabeli z szansami na awans do klasy A. W III lidze drużyny prowadzone przez trenerów z naszych stron jeszcze są w strefie spadkowej, ale idzie im coraz lepiej.

Reklamy

IV Liga – grupa mistrzowska

Kolejka 5 – 8-9 maja
Świdniczanka Świdnik Mały 4-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 maja, 11:00
Tomasovia Tomaszów L. 3-0 Włodawianka Włodawa 8 maja, 16:00
Victoria Żmudź 1-0 Lutnia Piszczac 8 maja, 12:00
Granit Bychawa 3-1 Powiślak Końskowola 8 maja, 17:00
Huczwa Tyszowce 6-2 POM Iskra Piotrowice 8 maja, 15:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Lublinianka Lublin 8 maja, 16:00

Kryształ Werbkowice – Lublinianka Lublin 1:0 (1:0)
Bramki: Sas (14′)
Kryształ: Suchodolski – Wójtowicz, Śmiałko, Dec (61′ Otręba), Mulawa, Wanarski (61′ Jarosz), Borys, Sas, Denkiewicz, Oleszczuk (74′ Nieradko), Rybka
Lublinianka: Krajewski – Buzek (32′ Wszołek), Giza, Majewski (80′ Rejmak), Pioś, Rybak, Miśkiewicz, Kamiński, Rasiński, Kuzioła, Wadowski (72′ Grzelak)
Żółte kartki: Mulawa, Wanarski, Denkiewicz, Sas – Rybak, Kamiński, Majewski
Czerwona kartka: Rasiński (90′ – za faul)
Widzów: mecz bez udziału publiczności
Arbiter główny: Mikołaj Łaba (OKS Zamość)

Tabela

1.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 79 5 0 0 25-1
2.  Victoria Żmudź 5 56 4 0 1 9-5
3.  Huragan Międzyrzec Podlaski 5 52 1 1 3 7-13
4.  Granit Bychawa 5 50 3 1 1 14-5
5.  Świdniczanka Świdnik Mały 5 49 3 1 1 14-7
6.  Powiślak Końskowola 5 47 1 2 2 6-12
7.  Kryształ Werbkowice 5 45 2 2 1 3-2
8.  Huczwa Tyszowce 5 41 2 2 1 12-10
9.  Włodawianka Włodawa 5 40 2 0 3 7-11
10.  Lutnia Piszczac 5 37 0 3 2 4-8
11.  POM Iskra Piotrowice 5 36 1 0 4 5-19
12.  Lublinianka Lublin 5 33 0 0 5 1-14
Kolejka 6 – 15-16 maja
Huragan Międzyrzec Podlaski Granit Bychawa 15 maja, 12:00
Lutnia Piszczac Tomasovia 16 maja, 16:00
Powiślak Końskowola Victoria Żmudź 15 maja, 15:00
Włodawianka Włodawa Kryształ Werbkowice 16 maja, 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały POM Iskra Piotrowice 15 maja, 17:00
Lublinianka Lublin Huczwa Tyszowce 15 maja, 16:00

***

IV Liga – grupa spadkowa

Kolejka 5 – 8-9 maja
Kłos Gmina Chełm 2-1 Górnik II Łęczna 8 maja, 15:00
Gryf Gmina Zamość 2-1 Orlęta Łuków 8 maja, 17:00
Grom Różaniec 3-4 Opolanin Opole Lubelskie 9 maja, 17:00
Unia Hrubieszów Sparta Rejowiec Fabryczny 8 maja, 16:00
nie odbył się
Unia Białopole 0-6 Start Krasnystaw 8 maja, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Bizon Jeleniec 9 maja, 17:00

– Unia wycofana z rozgrywek !

 

Zarząd Unii Hrubieszów poinformował, że podjął trudną decyzję i zespół seniorów Unii Hrubieszów nie dokończy sezonu 2020/2021.

Tabela

1.  Opolanin Opole Lubelskie 5 40 4 0 1 26-8
2.  Gryf Gmina Zamość 5 40 2 1 2 5-5
3.  Górnik II Łęczna 5 39 2 1 2 5-6
4.  Sparta Rejowiec Fabryczny 4 36 2 0 2 4-2
5.  Grom Różaniec 5 36 1 2 2 7-10
6.  Kłos Gmina Chełm 5 35 4 1 0 6-1
7.  Orlęta Łuków 5 33 2 2 1 12-5
8.  Start Krasnystaw 5 29 4 1 0 11-0
9.  Unia Hrubieszów 4 24 0 0 4 0-24
10.  Bizon Jeleniec 5 19 1 1 3 8-5
11.  Łada 1945 Biłgoraj 5 13 2 0 3 5-11
12.  Unia Białopole 5 4 0 1 4 3-15
Kolejka 6 – 15-16 maja
Górnik II Łęczna Unia Hrubieszów 16 maja, 14:30
Opolanin Opole Lubelskie Gryf Gmina Zamość 16 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny Grom Różaniec 16 maja, 12:00
Orlęta Łuków Łada 1945 Biłgoraj 16 maja, 16:00
Kłos Gmina Chełm Start Krasnystaw 15 maja, 15:00
Bizon Jeleniec Unia Białopole 15 maja, 17:00

***

Zamojska Klasa A

Kolejka 20 – 8-9 maja
Andoria Mircze 2-3 Włókniarz Frampol 9 maja, 16:00
Relax Księżpol 1-4 Olender Sól 8 maja, 17:00
BKS Bodaczów 1-0 Alwa Brody Małe 8 maja, 16:00
Metanoja Lipsko 0-0 Szyszła Tarnoszyn 9 maja, 14:00
Graf Chodywańce 3-2 Szumy Susiec 9 maja, 12:00
Orkan Bełżec 1-0 Sparta Łabunie 9 maja, 15:00
Piast Babice 3-4 Cosmos Józefów 8 maja, 18:00

Ze strony Andorii – Mecz o fotel lidera nie zawiódł i stał na dobrym poziomie, jednak wolelibyśmy dziś napisać: „Mamy to!”. Musimy jednak przełknąć gorycz porażki. Szkoda, bo z pewnością byliśmy w stanie ugrać w tym meczu punkty. Niestety powtórzyła się historia z poprzedniej rundy i pomimo prowadzenia po pierwszej połowie, nie udało się utrzymać korzystnego wyniku i to Włókniarz może cieszyć się ze zdobycia 3 punktów i pewnego pierwszego miejsca w tabeli. Gratulacje dla Włókniarza Frampol, a my kontynuujemy walkę i już w środę powalczymy o zwycięstwo w Suścu z Szumami. Zapowiada się bardzo ciekawa i trudna wiosenna rywalizacja.

Kolejka 15 – 31 marca rozegrana 12 maja
Sparta Łabunie 5-0 Szyszła Tarnoszyn 12 maja, 17:00
Szumy Susiec 1-2 Andoria Mircze 12 maja, 17:00
Alwa Brody Małe 1-0 Cosmos Józefów 12 maja, 17:00
Olender Sól 2-0 Piast Babice 12 maja, 17:00
Włókniarz Frampol 1-1 Orkan Bełżec 12 maja, 17:00
Relax Księżpol 3-3 Graf Chodywańce 12 maja, 17:00
BKS Bodaczów 1-2 Metanoja Lipsko 12 maja, 17:00

Tabela

1.  Włókniarz Frampol 18 44 13 5 0 42-14
2.  Andoria Mircze 18 41 13 2 3 55-18
3.  Sparta Łabunie 18 40 13 1 4 57-18
4.  Graf Chodywańce 18 38 12 2 4 54-39
5.  Olender Sól 18 37 11 4 3 46-19
6.  Orkan Bełżec 18 31 9 4 5 38-20
7.  Piast Babice 18 24 7 3 8 23-30
8.  BKS Bodaczów 18 23 7 2 9 24-32
9.  Relax Księżpol 18 20 6 2 10 32-41
10.  Szumy Susiec 18 17 5 2 11 38-35
11.  Szyszła Tarnoszyn 18 17 5 2 11 20-41
12.  Metanoja Lipsko 18 14 4 2 12 36-54
13.  Alwa Brody Małe 18 9 3 0 15 16-68
14.  Cosmos Józefów 18 7 2 1 15 19-71
Kolejka 21 – 15-16 maja
Piast Babice Andoria Mircze 16 maja, 15:00
Cosmos Józefów Orkan Bełżec 16 maja, 17:00
Sparta Łabunie Graf Chodywańce 16 maja, 14:00
Szumy Susiec Metanoja Lipsko 16 maja, 17:00
Szyszła Tarnoszyn BKS Bodaczów 16 maja, 17:00
Alwa Brody Małe Relax Księżpol 15 maja, 13:00
Olender Sól Włókniarz Frampol 15 maja, 17:00

***

Zamojska Klasa B

Kolejka 13 – 8-9 maja
Pauza: Gryf Gmina II Zamość.
Huragan Hrubieszów 3-0wo GKS Tarnawatka 9 maja, 14:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Ostoja Skierbieszów 2-0 Delta Nielisz 8 maja, 16:00
Perła Telatyn 1-7 WKS Przewale 9 maja, 11:00
Ruch Machnów Nowy 3-1 Sparta Wożuczyn 9 maja, 15:00
Kolejka 10 – 17-18 kwietnia rozegrana 4 i 12 maja
Pauza: WKS Przewale.
Sparta Wożuczyn 1-4 Delta Nielisz 4 maja, 17:00
GKS Tarnawatka 4-7 Ruch Machnów Nowy 4 maja, 17:00
Gryf Gmina II Zamość 8-1 Perła Telatyn 4 maja, 17:00
Huragan Hrubieszów 5-1 Ostoja Skierbieszów 12 maja, 17:00

Bramki: K. Oleszczuk, Piotr Fulara, Kordian Hryniak, Damian Gilarski, K. Oleszczuk.

Tabela

1.  Ostoja Skierbieszów 12 26 8 2 2 31-21
2.  Delta Nielisz 12 26 8 2 2 33-16
3.  WKS Przewale 11 21 7 0 4 32-19
4.  Huragan Hrubieszów 11 20 6 2 3 30-19
5.  Gryf Gmina II Zamość 11 19 6 1 4 34-17
6.  Ruch Machnów Nowy 12 17 5 2 5 33-35
7.  Sparta Wożuczyn 11 8 2 2 7 16-30
8.  Perła Telatyn 12 7 2 1 9 17-60
9.  GKS Tarnawatka 12 5 1 2 9 26-35
Kolejka 14 – 15-16 maja
Pauza: Ruch Machnów Nowy.
Sparta Wożuczyn Perła Telatyn 16 maja, 13:00
WKS Przewale Ostoja Skierbieszów 16 maja, 13:00
Delta Nielisz Huragan Hrubieszów 16 maja, 15:00
GKS Tarnawatka Gryf Gmina II Zamość 16 maja, 13:00

***

III Liga gr. 3 – Trener Marcin Koszerny

Kolejka 30 – 8-9 maja
Foto-Higiena Gać 2-2 Miedź II Legnica 8 maja, 17:00
Łukasz Orzechowski 55, Marcin Przybylski 68 – Bruno Garcia 77, Karol Gardzielewicz 83
bez udziału publiczności

Tabela

1.  Ruch Chorzów 29 77 25 2 2 75-23
2.  Polonia Bytom 28 64 20 4 4 65-32
3.  Ślęza Wrocław 29 63 19 6 4 75-28
4.  Pniówek Pawłowice 28 56 17 5 6 51-32
5.  Zagłębie II Lubin 29 44 13 5 11 51-35
6.  Lechia Zielona Góra 28 42 11 9 8 40-38
7.  LKS Goczałkowice Zdrój 28 41 12 5 11 47-42
8.  Rekord Bielsko-Biała 28 40 11 7 10 51-40
9.  Stal Brzeg 28 39 10 9 9 48-40
10.  Górnik II Zabrze 29 37 11 4 14 48-48
11.  Gwarek Tarnowskie Góry 28 35 9 8 11 44-56
12.  MKS Kluczbork 29 34 9 7 13 44-60
13.  Miedź II Legnica 28 31 8 7 13 35-47
14.  Warta Gorzów Wielkopolski 29 31 9 4 16 32-46
15.  ROW 1964 Rybnik 28 28 6 10 12 36-51
16.  Foto-Higiena Gać 28 26 6 8 14 39-65
17.  Piast Żmigród 29 26 5 11 13 41-52
18.  Polonia Nysa 28 20 5 5 18 32-66
19.  Polonia-Stal Świdnica 29 17 5 2 22 33-86
Kolejka 31 – 15-16 maja
Zagłębie II Lubin Foto-Higiena Gać 15 maja, 13:00

***

III liga gr. 4 – trener Mikołaj Raczyński

Kolejka 34 – 8-9 maja
Pauza: Siarka Tarnobrzeg.
Cracovia II 4-1 KS Wiązownica 9 maja, 13:00
Lewart Lubartów 2-3 Avia Świdnik 8 maja, 17:00
Marcin Świech 12, Joe Dearman 34 – Piotr Darmochwał 54,

Mateusz Kompanicki 64, Bartłomiej Poleszak 76

Wisłoka Dębica 1-0 Podlasie Biała Podlaska 8 maja, 13:00
Damian Łanucha 62
Chełmianka Chełm 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 maja, 17:30
Michał Budzyński 38, Paweł Myśliwiecki 61
Hetman Zamość 3-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 maja, 17:00
Mikołaj Grzęda 6, Przemysław Chyrchała 22, 28 – Kamil Matofij 23,

Krystian Wrona 90, 90

Korona II Kielce 2-2 Jutrzenka Giebułtów 9 maja, 12:00
Podhale Nowy Targ 1-1 Wisła Puławy 8 maja, 17:00
Patryk Serafin 40 – Przemysław Skałecki 63
ŁKS Łagów 0-1 Sokół Sieniawa 9 maja, 17:00
Stal Kraśnik 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 8 maja, 17:00
Karol Rycaj 5, Karol Kalita 14, Arkadiusz Maj 52
Wisła Sandomierz 0-3 Stal Stalowa Wola 9 maja, 16:00

Tabela

1.  Wisła Puławy 32 78 24 6 2 85-24
2.  Sokół Sieniawa 33 65 19 8 6 55-28
3.  Stal Stalowa Wola 32 60 19 3 10 60-31
4.  Podhale Nowy Targ 32 59 17 8 7 48-34
5.  Chełmianka Chełm 32 54 16 6 10 52-39
6.  Avia Świdnik 31 53 15 8 8 69-33
7.  Wisłoka Dębica 32 51 14 9 9 49-35
8.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 31 47 15 2 14 53-37
9.  Siarka Tarnobrzeg 31 47 13 8 10 47-41
10.  ŁKS Łagów 33 47 13 8 12 47-47
11.  Wisła Sandomierz 33 47 13 8 12 46-53
12.  Wólczanka Wólka Pełkińska 31 45 13 6 12 55-43
13.  Podlasie Biała Podlaska 32 41 12 5 15 50-68
14.  Cracovia II 33 40 11 7 15 43-41
15.  Lewart Lubartów 32 39 9 12 11 38-36
16.  Orlęta Radzyń Podlaski 33 37 11 4 18 49-62
17.  KS Wiązownica 33 35 10 5 18 41-70
18.  Stal Kraśnik 33 35 8 11 14 38-46
19.  Korona II Kielce 32 31 9 4 19 43-69
20.  Jutrzenka Giebułtów 31 22 5 7 19 38-80
21.  Hetman Zamość 32 8 1 5 26 24-113
Kolejka 35 – 15-16 maja
Pauza: Wisła Sandomierz.
Korona II Kielce Podhale Nowy Targ 16 maja, 12:00
Jutrzenka Giebułtów Hetman Zamość 15 maja, 17:00
w Krakowie; na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Wólczanka Wólka Pełkińska Chełmianka Chełm 16 maja, 13:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Wisłoka Dębica 15 maja, 16:00
Podlasie Biała Podlaska Lewart Lubartów 15 maja, 16:00
Avia Świdnik Siarka Tarnobrzeg 15 maja, 17:00
Cracovia II Stal Kraśnik 15 maja, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski ŁKS Łagów 15 maja, 17:00
Sokół Sieniawa Wisła Puławy 15 maja, 17:00
Stal Stalowa Wola KS Wiązownica 15 maja, 17:00

Na dodatek 12 maja …

– Siódmy triumf z rzędu

Po bramkach Damiana Kołtunowicza i Karola Kality 2x pokonał z Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 i zdobył Puchar Polski na szczeblu BOZPN.

Opracował – Marek A. Kitliński

Foto i tam jest więcej – GKS Andoria Mircze


Zobacz też:

Rekordowe występy lekkoatletów Unii Hrubieszów w Lublinie! – ZDJĘCIA

Rekordowe występy lekkoatletów Unii Hrubieszów w Lublinie! – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie