Piłkarskie ligi „A” i „B” i juniorzy

Hrubieszów W klasie „A” Płomień remisuje, ale dalej jest liderem, Andoria remisuje, ale nadal jest „czerwoną” latarnią, Huragan też zremisował i to na wyjeździe, Altus w kl. „B” pokonał lidera i jest na czele, ale sytuacja jest zagmatwana. Niedźwiada wygrywa i jest w czubie.

Reklamy

***

Zamojska klasa „A” – grupa 2

Kolejka z 9-10 V

Olimpia Miączyn – Huragan Hrubieszów 1:1 (1:0),
Skład: Łazarczyk – Gis, Wargacki, Jaroński, Kogut, Zalewski (bramka), Myśliwiec, Kuźmiński, Myśliwiec, Góra (Marzec) Przeworski, Droździel (Grzeszczuk)

Sparta Łabunie – Płomień Spartan Nieledew 2:2 (0:0),
Skład Płomienia: Koszel, Kowalczuk, Szopiński, Całka, Bednarczuk, Pilarczyk, Maciejewski, Łysiak, Bobak, Rutkowski( 65 Kamiński), Kondratiuk. Bramki: Bobak, Całka

Andoria Mircze – Szumy Susiec 1:1
Legion Komarów – Pogoń 96 Łaszczówka 2:4
Ruch Machnów Nowy – Igros Krasnobród 2:4
Perła Telatyn – Granica Lubycza Królewska przełożony na 26 V

Tabela
1. Płomień Spartan Nieledew 17 40 64-24
2. Granica Lubycza Królewska 16 36 35-8
3. Olimpia Miączyn 17 33 44-32
4. Igros Krasnobród 17 30 62-28
5. Sparta Łabunie 17 26 37-29
6. Szumy Susiec 17 26 21-17
7. Ruch Machnów Nowy 17 23 30-31
8. Perła Telatyn 16 23 36-27
9. Huragan Hrubieszów 17 22 34-31
10. Pogoń 96 Łaszczówka 17 16 27-48
11. Legion Komarów 17 5 21-86
12. Andoria Mircze 17 4 9-59

Następna kolejka – 16/17 V
Płomień Spartan Nieledew – Olimpia Miączyn 17 V g. 17.00
Huragan Gmina Hrubieszów – Perła Telatyn 16 V g. 16.00 w Teptiukowie
Pogoń 96 Łaszczówka – Andoria Mircze 16 V g. 14.00
Granica Lubycza Królewska – Ruch Machnów Nowy
Igros Krasnobród – Legion Komarów
Szumy Susiec – Sparta Łabunie

***

Zamojska klasa „B” – grupa 2

Kolejka z 9-10 V
Altus Szychowice – Metanoja Lipsko 3:1
Pauza: Szyszła/Zryw Ulhówek.
GLKS Jarosławiec – Graf Chodywańce – odwołany
Kresy Dołhobyczów – GKS Tarnawatka – odwołany

Tabela
1. Metanoja Lipsko 9 17 30-16
2. Altus Szychowice 9 17 20-18
3. Szyszła/Zryw Ulhówek7 13 29-16
4. Kresy Dołhobyczów 8 11 15-20
5. Graf Chodywańce 8 9 16-20
6. GLKS Jarosławiec 7 7 17-18
7. GKS Tarnawatka 6 3 8-27

Zaległy mecz
We wtorek 12 maja o godzinie 17.00 w Jarosławcu GLKS Jarosławiec – Graf Chodywańce

Następna kolejka z 16-17 V
Pauza: Kresy Dołhobyczów.
Szyszła/Zryw Ulhówek – GLKS Jarosławiec 17 V g. 15.00
GKS Tarnawatka – Altus Szychowice
Metanoja Lipsko – Graf Chodywańce

***

Zamojska klasa „O” juniorów

3 V
Cosmos Józefów – Echo Zawada 0:3
Włókniarz Frampol – Kryształ Werbkowice 1:1
Korona Łaszczów – Huczwa Tyszowce 2:2
Ostoja Skierbieszów – Sparta Wożuczyn 1:1
Orkan-Aramis Bełżec – Olimpiakos Tarnogród 1:1
Unia Hrubieszów – Omega Stary Zamość 2:3
Roztocze Szczebrzeszyn i Nord 98 Wysokie – pauza

10 V
Unia Hrubieszów – Roztocze Szczebrzeszyn 9:2
Omega Stary Zamość – Orkan-Aramis Bełżec 7:0
Olimpiakos Tarnogród – Ostoja Skierbieszów 3:5
Sparta Wożuczyn – Korona Łaszczów 0:0
Huczwa Tyszowce – Włókniarz Frampol 2:1
Kryształ Werbkowice – Nord 98 Wysokie 3:1
Kosmos Józefów i Echo Zawada – pauza

Tabela
1. Sparta Wożuczyn 21 46 65-24
2. Włókniarz Frampol 19 42 57-15
3. Omega Stary Zamość 20 41 41-26
4. Korona Łaszczów 19 38 41-17
5. Huczwa Tyszowce 21 34 34-25
6. Kryształ Werbkowice 21 32 31-22
7. Unia Hrubieszów 20 29 52-35
8. Ostoja Skierbieszów 19 29 43-45
9. Cosmos Józefów 19 26 40-35
10. Roztocze Szczebrzeszyn 20 21 40-69
11. Orkan-Aramis Bełżec 18 15 22-52
12. Olimpiakos Tarnogród 21 13 23-64
13. Nord 98 Wysokie 18 12 14-41
14. Echo Zawada 20 11 11-44

***

Zamojska klasa „A” juniorów – gr. 2

3 V
Granica Lubycza Król.- Igros Krasnobród 0:1
Pogoń 96 Łaszczówka – Ruch Machnów Nowy 1:3
Szumy Susiec – Legion Komarów 1:2
Płomień/Spartan Nieledew – Andoria Mircze 3:4
Perła Telatyn – Olimpia Miączyn 1:8
pauza- Sparta Łabunie

10 V
Sparta Łabunie – Płomień-Spartan Nieledew 8:1
Andoria Mircze – Szumy Susiec 0:1
Legion Komarów – Pogoń 96 Łaszczówka 0:3
Ruch Machnów Nowy – Igros Krasnobród 1:2
Olimpia Miączyn – pauza
Perła Telatyn – Granica Lubycza K.- przełożony

Tabela
1. Igros Krasnobród 15 41 49-13
2. Sparta Łabunie 15 35 41-17
3. Granica Lubycza Król. 15 27 24-17
4. Płomień-Spartan Nieledew 16 24 46-34
5. Olimpia Miączyn 15 21 36-30
6. Andoria Mircze 15 21 21-28
7. Ruch Machnów Nowy 15 18 24-31
8. Szumy Susiec 16 18 16-31
9. Pogoń 96 Łaszczówka 16 17 27-39
10. Legion Komarów 15 13 18-34
11. Perła Telatyn 15 7 18-46

***

Lubelska Klasa „A” – grupa 3

Kolejka z 9-10 V
GKS Niedźwiada – Wodnik Uścimów 2-1
Perła Rokitno – LKS Kamionka (k. Lublina) 1-0
Tur Milejów – Perła Mełgiew – odwołany
Huragan Siostrzytów – Pogoń 07 Lubartów 2-2
Błękit Cyców – Świdniczanka Świdnik Mały 0-2
LKS Trawniki – Ludwiniak Ludwin 5-2

Tabela
1. Świdniczanka Świdnik Mały 16 36 53-27
2. Tur Milejów 15 34 63-19
3. GKS Niedźwiada 16 34 36-39
4. LKS Trawniki 16 33 52-43
5. Błękit Cyców 16 23 35-35
6. Wodnik Uścimów 16 22 48-31
7. Perła Rokitno 16 22 33-39
8. Pogoń 07 Lubartów 16 18 31-33
9. Huragan Siostrzytów 16 17 36-57
10. LKS Kamionka (k. Lublina) 16 14 28-46
11. Ludwiniak Ludwin 16 13 22-39
12. Perła Mełgiew 15 10 27-56

Następna kolejka z 16-17 V
LKS Trawniki – GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin – Błękit Cyców
Świdniczanka Świdnik Mały – Huragan Siostrzytów
Pogoń 07 Lubartów – Tur Milejów
Perła Mełgiew – Perła Rokitno
LKS Kamionka (k. Lublina) – Wodnik Uścimów

***

Puchary

Finał

W środę 13 maja g. 17.00 w Tomaszowie Lubelskim – finałowe spotkanie rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Okręgu Tomasovia – Łada Biłgoraj.

***

Nowe rozgrywki

15 maja 2009 r. mija termin zgłaszania drużyn do rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2009/2010 /rozgrywki będą prowadzone o Puchar Starostów w poszczególnych powiatach. Losowanie par dla poszczególnych powiatów odbędzie się 20 maja 2009 roku w siedzibie ZOZPN. Obligatoryjnie w rozgrywkach biorą zespoły z Kl. „O”. Zgodnie z sugestią władz samorządowych w rozgrywkach powinny wziąć udział także zespoły z Kl. „A” i Kl. „B”. Do rozgrywek mogą również przystąpić zespoły niezrzeszone w ZOZPN.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Michał Zalewski „Huragan” Hrubieszów strzelił w bieżących rozgrywkach już 10 goli przeciwnikom (zdjęcie ze strony Huraganu).

Hrubieszow LubieHrubie 2009