Piłkarskie Ligii 8/9 września 2007

Ponownie trzy nasze drużyny z V ligi zanotowały porażki. W A klasie Huragan dalej na fali i wygrał kolejny mecz. Ciekawe, która z drużyn z V ligi przerwie złą passę. W B klasie początek całkiem dobry. Trampkarze Unii wysoko w tabeli.

Reklamy

u>Zamojska Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów – Hetman II Zamość 0:1 (0:0), strata bramki w 70 min., czerwona kartka Oleszczuka w 89 min.

Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice 2:1 (1:0), bramkę dla Kryształu w 46 min. zdobył Pomykała i było 1:1, Piotr Musiał czerwona kartka od 69 min.

Płomień-Spartan Nieledew – Zart-Met Olender Sól 0:2 (0:0)

Inne mecze:

Roztocze Szczebrzeszyn – Huczwa Tyszowce 4:1 (1:1)
Olimpiakos Tarnogród – Granica Lubycza Królewska 3:1 (2:0)
Victoria Łukowa-Chmielek – Omega Stary Zamość 3:0 (0:0)
Nord 98 Wysokie – Sparta Wożuczyn 1:2 (0:0)
Ostoja Skierbieszów – Orzeł Tereszpol 2:0 (0:0)

Tabela po 6 rundach:
1. Roztocze Szczebrzeszyn 16 18-6
2. Hetman II Zamość 15 17-7
3. Olender Sól 15 11-1
4. Sparta Wożuczyn 14 11-6
5. Unia Hrubieszów 10 17-9
6. Huczwa Tyszowce 10 14-12
7. Korona Łaszczów 10 10-9
8. Victoria Łukowa/Chmielek 9 10-4
9. Olimpiakos Tarnogród 7 6-11
10. Ostoja Skierbieszów 7 5-12
11. Kryształ Werbkowice 6 10-16
12. Orzeł Tereszpol 6 7-14
13. Nord 98 Wysokie 6 12-14
14. Omega Stary Zamość 6 10-17
15. Płomień Spartan Nieledew 3 3-13
16. Granica Lubycza Królewska 0 5-15

Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa klubu i miejscowości, punkty, stosunek bramek

Następna kolejka 7 – ma – 15-16 września
Olender Sól – Unia Hrubieszów 16 IX g. 16.00
Kryształ Werbkowice – Roztocze Szczebrzeszyn 15 IX g. 16.00
Omega Stary Zamość – Płomień Spartan Nieledew 15 IX g. 15.00
Orzeł Tereszpol – Korona Łaszczów
Sparta Wożuczyn – Ostoja Skierbieszów
Hetman II Zamość – Nord 98 Wysokie
Granica Lubycza Królewska – Victoria Łukowa/Chmielek
Huczwa Tyszowce – Olimpiakos Tarnogród 16 IX g. 16.00

Klasa A grupa 2

Huragan Hrubieszów – Igros Krasnobród 5:0
Sparta Łabunie – Kresy Dołhobyczów 7:1
Ruch Machnów Nowy – Szumy Susiec 0:4
Pogoń 96 Łaszczówka – Legion Komarów 3:2
Echo Zawada – Orkan Bełżec 0:1
Olimpia Miączyn – Perła Telatyn 3:0

Tabela po 4 rundach
1. Szumy Susiec 12 13-2
2. Olimpia Miączyn 10 11-4
3. Echo Zawada 9 7-3
4. Pogoń 96 Łaszczówka 9 9-6
5. Sparta Łabunie 7 10-3
6. Huragan Hrubieszów 7 8-3
7. Orkan Bełżec 6 3-7
8. Legion Komarów 3 11-12
9. Igros Krasnobród 3 6-11
10. Kresy Dołhobyczów 3 5-17
11. Perła Telatyn 1 2-7
12. Ruch Machnów Nowy 0 1-11

Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa klubu i miejscowości, punkty, stosunek bramek

Następna kolejka 5 – ta – 15-16 września
Perła Telatyn – Huragan Hrubieszów
Kresy Dołhobyczów – Pogoń 96 Łaszczówka
Igros Krasnobród – Ruch Machnów Nowy
Orkan Bełżec – Olimpia Miączyn
Legion Komarów – Echo Zawada
Szumy Susiec – Sparta Łabunie

Przedstawiam kadrę Huragana Hrubieszów:
Czaprak Łukasz (bramkarz), Kujawski Mateusz, Kujawski Paweł, Bodnar Piotr (grający trener), Wargacki Janusz, Łuszczyński Patryk, Droździel Dariusz (obrońcy), Góra Kamil, Gis Robert, Galek Artur, Kucy Paweł, Kuźmiński Kamil, Myśliwiec Łukasz, Szewczuk Paweł (pomocnicy), Krakowiak Łukasz, Zalewski Michał, Zalewski Maciej, Myśliwiec Paweł, Kaczmarek Piotr, Chabros Łukasz (atak). Prezesem klubu jest Piotr Bodnar, kierownikiem drużyny Jerzy Bednarz, zastępca prezesa Handziuk Tadeusz, przewodniczący komisji rewizyjnej Kostecki Miecvzysław

B klasa II grupa

Szyszła-Zryw Ulhówek – Orzeł Cześniki 2:3
Andoria Mircze – Orion Grabowiec 3:1
Graf Chodywańce – GKS Jarosławiec 2:2
Altus Szychowice – GKS Tarnawatka 2:1
Pauzował Płoszczanin Płoskie

Tabela

1. Graf Chodywance 2 4 5:4
2. Andoria Mircze 1 3 3:1
3. Płoszczanin 1 3 2:1
4. Altus Szychowice 1 3 2:1
5. Szyszła Zryw Ul. 2 3 5:5
6. Orzeł Cześniki 2 3 4:4
7. GKS Jarosławiec 1 1 2:2
8. GKS Tarnawatka 2 0 3:5
9. Orion Grabowiec 2 0 3:6
Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa klubu i miejscowości, ilość meczów, punkty, stosunek bramek

Następna kolejka 3 – 15/16 września
Pauza: GKS Tarnawatka.
GLKS Jarosławiec -Altus Szychowice
Orion Grabowiec -Graf Chodywańce
Orzeł Cześniki -Andoria Mircze
Płoszczanin Płoskie -Szyszła/Zryw Ulhówek

Wojewódzka I liga Juniorów Młodszych o Puchar Wojewody

Orlęta Łuków – Unia Hrubieszów 10:3

Tabela po 4 rundach

1. Wisła Puławy 12 14:2
2. Tomasovia 10 12:2
3. Górnik Łęczna 9 21:2
4. Hetman Zamość 9 9:2
5. ……
11. Orlęta Łuków 3 14:17
12. Wieniawa Lublin 2 8:11
13. Unia Hrubieszów 1 8:28
14. Motor Lublin 0 3:15

Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa klubu i miejscowości, punkty, stosunek bramek

W następnej kolejce: Unia Hrubieszów – Górnik Łęczna 15 IX sobota g. 16.00

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych grupa Południe

3 kolejka

Unia Hrubieszów – Tomasovia Tomaszów 2:3

4 kolejka

Unia Hrubieszów – Avia Świdnik 3:3

Tabela

1. Tomasovia 4 12 24:4
2. Włodawianka 4 9 26:10
3. Hetman Zamość 3 9 13:2
4. Widok Lublin 3 7 11:3
5. Avia Świdnik 4 7 20:13
6. Unia Hrubieszów 4 7 10:8
7. Jedynka Krasnystaw 3 6 10:7
8. Sygnał Lublin 1 3 1:0
9. itd. 14 drużyn

Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa klubu i miejscowości, ilość meczów, punkty, stosunek bramek

Następny mecz

Sygnał Lublin – Unia Hrubieszów

Lubelska Klasa Okręgowa

Doskonały mecz rozegrał wychowanek Unii Hrubieszów, obecnie występujący w Sygnale Lublin Krystian Okoniewski, który po wygranym meczu na wyjeździe z Wierzchowiskami 7:1 został wytypowany przez „Dziennik Wschodni” do jedenastki tej kolejki, w tej lidze, na lewej obronie. Sygnał po 6 rundach znajduje się na 3 pozycji za Czarnymi Dęblin, mając w dorobku o 1 punkt mniej.

II liga

1. Wisła Płock 9 20 17-11
2. GKS Jastrzębie Zdrój) 9 18 18-13
3. Piast Gliwice 9 17 14-10
4. Polonia Warszawa 9 17 18-8
5. Znicz Pruszków 9 17 17-8
6. Śląsk Wrocław 9 16 9-5
7. Tur Turek 9 14 8-6
8. Arka Gdynia 8 13 17-6
9. Lechia Gdańsk 8 11 11-11
10. GKS Katowice 9 11 10-12
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 10 13-6
12. ŁKS Łomża 9 10 14-14
13. Motor Lublin 9 8 11-12
14. Stal Stalowa Wola 9 5 6-21
15. Warta Poznań 9 5 8-17
16. Pelikan Łowicz 9 4 10-24
17. Kmita Zabierzów 9 2 5-16
18. Odra Opole 9 0 5-11

Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa klubu i miejscowości, ilość meczów, punkty, stosunek bramek

IV liga – Lubelska – po 6 rundach:

1. Tomasovia Tomaszów Lubelski16 10-2
2. Stal Poniatowa15 21-8
3. Orlęta Łuków12 11-7
4. Lewart Lubartów11 13-5
5. Górnik II Łęczna11 6-4
6. Sparta Rejowiec Fabryczny 9 14-18
7. Spartakus Szarowola 8 5-6
8. Wisła Puławy 8 11-8
9. Podlasie Biała Podlaska 8 14-7
10. Stal Kraśnik 8 10-7
11. Chełmianka Chełm 7 10-6
12. Janowianka Janów Lubelski 6 7-10
13. Lublinianka Lublin 5 5-11
14. Huragan Międzyrzec Podlaski 3 4-12
15. BKS Unia Bełżyce 3 5-23
16. Start Krasnystaw 2 4-16

Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa klubu i miejscowości, punkty, stosunek bramek.

Opracował – mak

zobacz zdjęcia z meczu Unia – Hetman II >>