Przed nami XXXIX Grand Prix w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” zaprasza wszystkich sympatyków tenisa stołowego na kolejny turniej, który odbędzie się w niedzielę 25 stycznia. Rozgrywki odbędą się w nowej hali Zespołu Szkół Nr 2 przy ul. 3-go Maja 1.

Reklamy

 

Rozpoczęcie gier o godzinie 11.00. Poniżej regulamin rozgrywek.

 


XXXIX GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2014 r. do maja 2015 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 25 stycznia 2015 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2014/2015 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:
M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane będą na 9 stołach. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

       
  RANKING  GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM
             po pięciu turniejach  sezon 2014/15  
       
lp NAZWISKO  IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ RAZEM
1 BEDNARZ PATRYK Werbkowice 470
2 PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 313
3 WYSKIEL PATRYK Podhorce 304
4 KRUPIŃSKI ADAM Zamość 274
5 MAJDAŃSKI IGNACY Wysokie 255
6 KUTERA SZYMON Teptiuków 245
7 SŁUPSKI  TOMASZ Podhorce 238
8 NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ Mircze 230
9 POLAK ŁUKASZ Marysin 199
10 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 193
11 KRAWCZUK EWELINA Hrubieszów 190
12 HORNIAK KRZYSZTOF Podhorce 189
13 ŁUBKOWSKI ZBYSZEK  Hrubieszów 185
14 ŚRODECKI WOJCIECH Łuszków 165
15 GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 165
16 JARZYŃSKI MAREK Hrubieszów 160
17 KUTERA  MAGDALENA Teptiuków 155
18 SMUSZ JAKUB Gozdów 142
19 RAFALSKI PIOTR Werbkowice 141
20 JASINA PAULA Hrubieszów 120
21 MASICZ PAWEŁ Gozdów 110
22 SKRZYŃSKI GRZEGORZ Czerniczyn 108
23 KOROL JAKUB Hrubieszów 106
24 SZYMAŃSKI ROBERT Hrubieszów 104
25 HUKOWSKI ZYGMUNT Zamość 103
26 HERDA MICHAŁ  Hrubieszów 100
27 KUTERA ALEKSANDRA Teptiuków 92
28 KOWALCZUK PATRYK Borne Sulinowo 90
29 JASKORSKI KAROL Moroczyn 82
30 DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 81
31 WESOŁOWSKI MACIEJ  Gozdów 76
32 GRESZETA IGOR  Hrubieszów 75
33 RÓŻYCKI MATEUSZ Zamość 70
34 MARTYNIUK JACEK Zamość 68
35 KOWALCZUK ŁUKASZ Borne Sulinowo 65
36 MAZUREK DARIUSZ Gozdów 65
37 DACIUK KAMIL Hrubieszów 61
38 KARPIUK KAMIL Gozdów 60
39 OLIWIAK BEATA  Strzyżów 60
40 DACIUK BRAJAN  Hrubieszów 56
41 KUDREL MARIUSZ  Szpikołosy 55
42 SACHARCZUK JERZY  Holandia 48
43 HERBIN DANIEL Horodło 48
44 GOCH DOMINIK Podhorce 44
45 POWROŹNIAK JAROSŁAW Nielisz 43
46 SZELEPAJŁO  KAMIL Mircze 41
47 KOWALCZUK WERONIKA Borne Sulinowo 41
48 SZEWCZYK JÓZEF  Krasne 39
49 ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW  Hrubieszów 39
50 BIEŃKO MAREK  Podhorce 39
51 SULIKOWSKI MARIUSZ Zamość 39
52 SŁUPSKI KAMIL Podhorce 38
53 SKÓRZEWSKI ANTONI Zamość 32
54 BYLINA DAWID Gozdów 31
55 MULAWA Zamość 31
56 BORYS SERGIEJ Ukraina 30
57 MISIASZEK KACPER  Hrubieszów 30
58 MISIARZ PAWEŁ Łysa Góra 30
59 GREŃ PATRYK  Hrubieszów 29
60 KOWALSKI PIOTR Hrubieszów 29
61 LEMIŃSKA PAULINA Horodło 29
62 CHORZĘPA DAMIAN Hrubieszów 28
63 KITLIŃSKI MAREK HUBERT Lubartów 24
64 KNYSZ RAFAŁ Werbkowice 24
65 KOWALSKI KORDIAN  Hrubieszów 23
66 FLIS WIESŁAW Hrubieszów 21
67 KORDA RADOSŁAW Werbkowice 20
68 KORDA OLEK Werbkowice 19
69 FILA  ARKADIUSZ Hrubieszów 18

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: