Rekordy LA powiatu w wieku gimnazjalnym – chłopcy

Hrubieszów Bartek Grzyb poprawił rekordy już w bieżącym sezonie w skoku wzwyż, ciekawe, czy jeszcze uda się poprawić jemu, jak i innym adeptom lekkiej atletyki rekordowe wyniki i w innych konkurencjach, ponieważ wiele wyników jest na wysokim poziomie i nie będzie łatwo, ale w sporcie wszystko jest możliwe.

Reklamy

***

Sezon letni – Chłopcy

60 m – Pomiar Elektroniczny (PE)

14 lat Dziewiczkiewicz Michał SP Horodło 7,99 1998 r.

15 lat Magdziak Tomasz ZSMR Hrubieszów 7,52 1998

16 lat Magdziak Tomasz ZSMR Hrubieszów 7,52 1998

60 m – Pomiar Ręczny (PR)

14 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 7,3 1980

15 Górak Piotr SP Werbkowice 7,2 1976

15 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 7,2 1981

15 Krzyżanowski Andrzej SP 1 Hrubieszów 7,2 1989

16 Górak Piotr SP Werbkowice 7,2 1976

16 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 7,2 1981

16 Krzyżanowski Andrzej SP 1 Hrubieszów 7,2 1989

100 m – PE

14 Lebiedowicz Kamil SP 3 Hrubieszów 12,39 1997

15 Wawryszyn Przemysław G. 1 Hrubieszów 11,64 2003

16 Magdziak Tomasz ZSMR Hrubiesz. 11,35 1999

100 m – PR

14 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 11,8 1980

15 Górak Piotr SP Werbkowice 11,4 1976

16 Naja Tomasz LO Hrubieszów 11,2 1986

200 m – PE

14 Lebiedowicz Kamil SP 3 Hrubieszów 24,88 1997

15 Lebiedowicz Kamil LO Hrubieszów 23,75 1998

16 Naja Tomasz LO Hrubieszów 22,81 1986

200 m – PR

14 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 24,9 1980

15 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 24,2 1981

16 Naja Tomasz LO Hrubieszów 23,1 1986

300 m – PE

14 Lebiedowicz Kamil SP 3 Hrubieszów 39,41 1997

15 Lebiedowicz Kamil LO Hrubieszów 37,39 1998

16 Lebiedowicz Kamil LO Hrubieszów 37,39 1998

300 m – PR

14 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 39,0 1980 r.

15 Lebiedowicz Kamil SP 3 Hrubieszów 37,42 1998

16 Koszałko Łukasz ZSMR Hrubieszów 37,13 1999

400 m – PE

14 Rapa Przemysław SP Werbkowice 61,38 1997

15 Frel Artur SP 1 Hrubieszów 53,44 1998

16 Lebiedowicz Kamil LO Hrubieszów 51,03 1999

400 m – PR

14 Nagowski Tadeusz ? 57,7 1975

15 Lebiedowicz Kamil SP 3 Hrubieszów 54,10 1998

16 Krosman Stanisław ZSMR Hrubieszów 52,3 1980

500 m – pomiar łączony

14 lat Frel Artur SP 1 Hrubieszów 1:15,70 1998

15 lat Kamień Mirosław SP 3 Hrubieszów 1:10,36 1989

16 lat Kamień Mirosław SP 3 Hrubieszów 1:10,36 1989

16 lat Śliwiński Michał LO Hrubieszów 1:10,36 1995

600 m

14 Kern Tomasz SP 1 Hrubieszów 1:31,09 1999

15 Kern Tomasz LO Hrubieszów 1:28,33 2000

16 Koszałko Łukasz ZSMR Hrubieszów 1:25,46 1999

800 m

14 Fedorowicz Kamil G. 2 Hrubieszów 2:10,92 2002

15 Kamień Mirosław SP 3 Hrubieszów 2:03,75 1989

16 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:57,34 1988

1000 m

14 Fedorowicz Kamil G. 2 Hrubieszów 2:50,19 2002

15 Kamień Mirosław SP 3 Hrubieszów 2:41,94 1989

16 Krosman Stanisław ZSMR Hrubieszów 2:37,3 1980

1500 m

14 Naja Grzegorz SP 2 Hrubieszów 4:38,54 1997

15 Kamień Mirosław ZSE Hrubieszów 4:20,37 1989

16 Kurzawa Józef ZSMR Hrubiesz. 4:05,2 1976

1 mila

14 Naja Grzegorz SP 2 Hrubieszów 5:20,38 1997

15 Kowalczuk Rafał SP 2 Hrubieszów 4:48,3 1991

16 Łukiewicz Władysław LO Horodło 4:33,1 1991

2000 m

14 Koszałko Łukasz SP 3 Hrubieszów 6:30,08 1997

15 Łukiewicz Władysław LO Horodło 6:00,34 1990

16 Chorzępa Sławomir ZSR Hrubieszów 5:49,97 1991

3000 m

15 Łazorczyk Artur G.Werbkowice 10:00,09 2003 r.

16 Kołciuk Bogdan LO Hrubieszów 8:49,4 1977

5000 m

16 Kern Artur LO Hrubieszów 17:03,8 1996

10 000 m

16 Watras Marek LO Hrubieszów 34:35,2 1974

10 km – po szosie

16 lat Hojda Marcin ZSE Hrubieszów 40:31 1996

16 Kern Artur LO Hrubieszów 40:31 1996

Bieg godzinny po bieżni

16 Chłopeniuk Tomasz ZSE Hrubieszów 14.930 m. 1992

20 km – szosa

15 Jabłoński Artur LO Horodło 1.15:38 1996

16 Jabłoński Artur LO Horodło 1.09:19 1997

200 m p.pł. – PE

14 lat Śliwiński Michał SP 2 Hrubieszów 30,92 1993

15 lat Frel Artur ZSMR Hrubieszów 28,69 1998

16 lat Cierech Adam LO Hrubieszów 28,44 1994

200 m p.pł. – PR

14 Frel Artur SP 1 Hrubieszów 28,15 1997

15 Frel Artur SP 1 Hrubieszów 27,87 1998

16 Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 26,9 1990

300 m p.pł. – PE

14 Frel Artur SP 1 Hrubieszów 43,52 1997 r.

15 Frel Artur ZSMR Hrubieszów 41,00 1998

16 Frel Artur ZSMR Hrubieszów 41,00 1998

400 m p.pł. – PE

15 Frel Artur ZSMR Hrubieszów 59,26 1998

16 Koszałko Łukasz ZSMR Hrubieszów 55,97 1999

1500 m z przeszkodami

16 lat Szymkowiak Jacek ZSMR Hrubieszów 4:47,92 1986

2000 m z przeszkodami

16 Chorzępa Sławomir ZSR Hrubieszów 6:23,90 1991

Skok w dal

14 lat Bzdek Wiesław SP 2 Hrubieszów 6.12 1983

14 lat Sienkiewicz Jarosław SP 2 Hrubieszów 6.12 1986

15 lat Bzdek Wiesław SP 2 Hrubieszów 6.40 1984

16 lat Sienkiewicz Jarosław ZSMR Hrubieszów 6.54 1988

Skok wzwyż

14 Grzyb Bartłomiej G 3 Hrubieszów 1.80 2008

15 Grzyb Bartłomiej G 3 Hrubieszów 1.95 2009

16 Grzyb Bartłomiej G 3 Hrubieszów 1.95 2009

Trójskok

14 Bzdek Wiesław SP 2 Hrubieszów 11.20 1983

15 Gidziński Krzysztof SP 2 Hrubieszów 12.40 1974

16 Urbanowicz Jacek LO Hrubieszów 12.98 1968

Skok o tyczce

15 Machometa Piotr LO Hrubieszów 2.00 1980

16 Sienkiewicz Jarosław ZSMR Hrubieszów 3.60 1988

Pchnięcie kulą 5 kg

14 Sętowski Grzegorz SP 2 Hrubieszów 10.91 1977 r.

15 Sienkiewicz Jarosław SP 2 Hrubieszów 12.82 1987

16 Karpowicz Józef LO Hrubieszów 14.20 1960

Rzut oszczepem 600 g. – obecny typ

14 Otręba Łukasz G. 3 Hrubieszów 43.24 2003

15 Otręba Łukasz G. 3 Hrubieszów 43.44 2004

16 Hukowski Tomasz G. 2 Hrubieszów 47.91 2004

Rzut oszczepem 700 g. – obecny typ

15 lat Kasprzak Kamil G. 2 Hrubieszów 40.10 2004

16 lat Michalczyk Marcin ZSMR Hrubieszów 46.84 1999

Rzut oszczepem 800 g. – obecny typ

15 lat Michalczyk Łukasz SP – 2 Hrubieszów 35.53 1999

16 Hukowski Tomasz G. 2 Hrubieszów 44.48 2004

Rzut dyskiem 1 kg

14 Sętowski Grzegorz SP 2 Hrubieszów 33.36 1977

15 Sienkiewicz Jarosław ZSMR Hrubieszów 45.50 1987

16 Sienkiewicz Jarosław ZSMR Hrubieszów 45.50 1987

Rzut dyskiem 1,5 kg

14 Chaber Krzysztof ? 26.86 1975

15 Sienkiewicz Jarosław ZSMR Hrubieszów 37.28 1987

16 Wąsiel Marek ZSMR Hrubieszów 42.80 1998

Rzut młotem 5 kg

15 lat Bajek Wiesław SP 2 Hrubieszów 28.12 1975

16 lat Bajek Wiesław SP 2 Hrubieszów 28.12 1975

Chód 3000 po bieżni

14 Kucharski Sławomir SP 2 Hrubieszów 16:39,0 1983

15 Klain Krzysztof ZSMR Hrubieszów 14:47,28 1999

16 Klain Krzysztof ZSMR Hrubieszów 14:45,10 2000

Chód 5000 po bieżni

14 Sadowski Robert SP 2 Hrubieszów 32:04,8 1985

15 Klain Krzysztof ZSMR Hrubieszów 25:42,06 1999

16 Klain Krzysztof ZSMR Hrubieszów 23:44,05 2000

Chód 10 000 po bieżni

15 Kucharski Sławomir SP 2 Hrubieszów 59:57,0 1984

16 Klain Krzysztof ZSMR Hrubieszów 49:49,50 2000 r.

4 x 100 m – PE

14 Unia Hrubieszów: Paweł Majcher, Kamil Tondos, Damian Kryszczuk, Kamil Sawicki 53,77 1998

15 Unia Hrubieszów: Marcin Garbala, Tomasz Magdziak, Kamil Lebiedowicz, Karol Sitarz 46,89 1998

16 Unia Hrubieszów: Marcin Garbala, Tomasz Magdziak, Kamil Lebiedowicz, Karol Sitarz 46,89 1998

4 x 100 m – PR

14 Unia Hrubieszów: Waldemar Mysiak, Waldemar Rezler, Przemysław Sidor, Piotr Górak 49,5 1975

15 SP 3 Hrubieszów: M. Korniak, Kamil Krawczuk, Kamil Lebiedowicz, Karol Sitarz 47,42 1998

16 Unia Hrubieszów: Wiesław Grzyb, Artur Szumiata, Marek Horbaczewski, Ireneusz Barański 47,0 1978

4 x 200 m

14 SP 1 Hrubieszów: Tomasz Kern, Czajka, ? ? 1:49,41 1999

15 SP 2 Hrubieszów: Jacek Kolasa, Krzysztof Szczęk, Robert Sakowski, Wojciech Dudek 1:46,2 1980

16 Unia Hrubieszów: Artur Frel, Łukasz Koszałko, Tomasz Magdziak, Karol Sitarz 1:34,44 1999

4 x 400 m

15 Unia Hrubieszów: Łukasz Koszałko, Tomasz Magdziak, Kamil Lebiedowicz, Artur Frel 3:35,75 1998

16 Unia Hrubieszów: Łukasz Koszałko, Tomasz Magdziak, Kamil Lebiedowicz, Artur Frel 3:35,75 1998

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Józef Karpowicz LO „Staszic” Hrubieszów posiada najstarszy rekord powiatu w tej grupie chłopców, jest to w pchnięciu kulą z 1960 r. W tym samym roku podczas Mistrzostw Polski Szkolnego Związku Sportowego zajął 5 miejsce w rzucie oszczepem (stary typ) 51.11 m. i 7. w dysku – 42.64 m.

Hrubieszow LubieHrubie 2009