Sparingi: Unia przegrała z Lublinianką, Kryształ zremisował z Avią

W kolejnych meczach kontrolnych Unia przegrała z Lublinianką Lublin 0:2, a Kryształ zremisował z Avią Świdnik 2:2.

Jak informuje strona Unii – zawodnicy Unii wyszli na to spotkanie ustawieni defensywnie. W pierwszej połowie mieli dwie dogodne sytuacje na zdobycie bramki, których jednak nie zamienili na gole. W pierwszych 45 minutach nasza gra wyglądała dobrze, a Lublinianka nie zagrażała naszej bramce. W drugiej połowie na plac gry weszli juniorzy oraz zawodnicy, którzy mniej grali. W efekcie spadła jakość gry Unii, a obydwie bramki padły po błędach zawodników z Hrubieszowa.

Lublinianka Lublin – Unia Hrubieszów 2:0 (0:0)

Skład Unii Hrubieszów: zawodnik testowany I, Wiejak, Baran, Kazan, zawodnik testowany II, M. Oleszczuk, Podgórski, Pańko, Greniuk, Herda, zawodnik testowany III

Po przerwie zagrali: Kuczyński, Czerkawski, Steciuk, Blicharz

Następny mecz Unia Hrubieszów zagra 26 lipca w półfinale Pucharu Polski na szczeblu LZPN, ze zwycięzcą okręgu Biała Podlaska.

***

Z kolei Kryształ Werbkowice informuje, że po ciekawym meczu jego drużyna zremisowała z III-ligową Avią 2:2.  Po pierwszej połowie było 1:1. Bramkę dla Kryształu w 36 minucie spotkania strzelił przeżywający drugą młodość Bartłomiej Reszczyński. Drugą bramkę dla Kryształu zdobył z rzutu karnego Maciej Wójtowicz.

Avia Świdnik – Kryształ Werbkowice 2:2 (1:1)

Kryształ rozpoczął mecz w następującym zestawieniu: Suchodolski – Wójtowicz, Mulawa, Borys, Denkiewicz, Łappo, Otręba, Reszczyński, Jabłoński, Omański, zawodnik testowany I. W składzie werbkowiczan znaleźli się również: Stachyra, Kliszcz, Drewniak, Kozak, zawodnik testowany II.

źródło: MKS Unia Hrubieszów, MLKS Kryształ Werbkowice