24 kwietnia 2024

Weekendowe wyniki młodzieżowych zespołów piłkarskich Unii Hrubieszów

Wyniki weekendowej rywalizacji sportowej młodych piłkarzy Unii Hrubieszów.

Pierwsza porażka młodzików

W dniu 22.05.2021r. zespół młodzików starszych prowadzony przez Mariusza Zająca doznał pierwszej porażki w tym sezonie. Młodzi zawodnicy Unii Hrubieszów podejmowali na własnym boisku lidera, zespół Sygnału Lublin. Przyjezdni wygrali to spotkanie 4:1, a honorową bramkę dla Unii zdobył Szymon Pietraś.

Unia Hrubieszów – Sygnał Lublin 1:4 (0:2)

Skład Unii Hrubieszów: Bartłomiej Gontarz, Leon Dąbrowski, Bartosz Kozar, Wiktor Lecko, Bartosz Turzyński, Patryk Bień, Szymon Nalepa, Szymon Jasic, Bartłomiej Cebula

Rezerwowi: Szymon Pietraś, Alan Duma, Piotr Uszko, Wiktor Dąbrowski, Michał Szabat, Filip Kokoć, Kacper Kaniosz, Filip Turzyński, Michał Bednarczuk

Bramka dla Unii: Szymon Pietraś

Kolejny mecz podopieczni Mariusza Zająca zagrają na wyjeździe, w dniu 30.05.2021 r. o godz. 11:00 z Vrotcovią Lublin.

­

Drugie zwycięstwo trampkarzy z Tomasovią

W dniu 23.05.2021 r. o godz. 13:00 trampkarze starsi Unii Hrubieszów rozegrali wyjazdowe spotkanie z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Mecz od pierwszych minut był wyrównany. Gospodarze mocno walczyli, aby zdobyć pierwsze punkty. W 18 minucie spotkania po dośrodkowaniu piłki w pole karne piłkarz Tomasovii znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Po straconej bramce piłkarze Unii Hrubieszów wzięli się za odrabianie strat i  w  35 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Karol Gnap przepięknym strzałem pokonał bramkarza Tomasovii. Do przerwy było 1:1.

W drugiej części meczu piłkarze Unii grali bardzo dobrze w ataku pozycyjnym i dominowali na boisku. Stworzyli sobie trzy sytuacje sam na sam oraz oddali kilkanaście groźnych strzałów z dystansu. Brakowało jednak skuteczności. W 55 minucie po kombinacyjnej akcji nasz skrzydłowy Jarosław Bednarczuk wpadł w pole karne Tomasovii i wykonał drybling, który został przerwany faulem. Sędzia wskazał rzut karny. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł  Oliwier Stadnicki i pewnie pokonał bramkarza, zdobywając drugą bramkę dla naszej drużyny. Po upływie dwóch minut w polu karnym sfaulowany został nasz drugi skrzydłowy Mikołaj Krzywonos, jednak tym razem sędzia nie dopatrzył się rzutu karnego.

Do końca meczu przeważał nasz zespół, ale pomimo kilku dogodnych sytuacji, nie udało się podwyższyć rozmiaru zwycięstwa.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Unia Hrubieszów 1:2 (1:1)

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Mikołaj Krzywonos, Erwin Stadnicki, Jarosław Bednarczuk, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Maksymilian Wąsak, Tomasz Pochylczuk, Wiktor Jasiński, Mateusz Olszak, Dawid Stankiewicz

Rezerwowi: Maciej Janiszek, Kacper Gaweł, Krzysztof Pochylczuk

Bramki dla Unii: Karol Gnap 35′, Oliwier Stadnicki 55′ (k)

Kolejne spotkanie nasi trampkarze rozegrają w dniu 29.05.2021r. o godz. 11:00 w Krasnymstawie.

­

Przegrany mecz juniorów w Krasnymstawie

Podopieczni Piotra Wierzbickiego przegrali po raz piąty w tym sezonie. Tym razem zespół juniorów młodszych uległ zajmującemu szóste miejsce w ligowej tabeli Startowi Krasnystaw 4:2.

Start Krasnystaw – Unia Hrubieszów 4:2 (1:0)

Skład Unii Hrubieszów: Kuczyński, Filipczuk, Zając, Nowosad, Lackowski, Rutkowski, Kiełbasa, Krawczuk (46′ Borys), Różniatowski, Semeńczuk, Jarosz

Bramki dla Unii: Semeńczuk 80′, 91′

Kolejny mecz podopieczni Piotra Wierzbickiego zagrają w środę 26.05.2021 r. o godz. 17:00 w ramach zaległej 4. kolejki, podejmując na własnym boisku Ruch Izbica.

­

Turniej orlików starszych w Werbkowicach

W sobotę 22.05.2021 r. w Werbkowicach odbył się piłkarski turniej w kategorii orlik starszy. Drużyna Unii po raz kolejny pokazała ambicję oraz wolę walki. Przypominamy, że w tej kategorii wiekowej wynik jest sprawą drugorzędną, a liczy się przede wszystkim dobra zabawa.

Ruch Machnów Nowy – Unia Hrubieszów 1:0

Kolejny turniej Orlików Starszych odbędzie się w Hrubieszowie w dniu 27.05.2021r.

­

Turniej orlików młodszych w Suścu

Tym razem najmłodsza grupa Unii Hrubieszów pod wodzą trenera Kamila Bienia zdobywała piłkarskie doświadczenie w Suścu. Jak zwykle w tej kategorii wiekowej było mnóstwo goli, a przede wszystkim dużo zabawy i sportowej rywalizacji.

Hrubieszowska drużyna tym razem rozegrała trzy mecze. Przeciwnikami były zespoły Huczwy Tyszowce, Omegi Stary Zamość oraz gospodarz turnieju – Szumy Susiec.

Dziękujemy organizatorom, a wszystkim zawodnikom życzymy samych sukcesów piłkarskich. Już za tydzień najmłodsza grupa Unii Hrubieszów uda się na kolejny turniej którego organizatorem będzie Huczwa Tyszowce.

Lista zawodników występujących na turnieju w Suścu.

Brzózan Karol, Filipczuk Marcel, Jankowski Rafał, Kański Mateusz, Krajewski Karol, Patyjewicz Michał, Rerak Tomek, Sawicki Olek, Stelmaszczuk Hubert, Szwaczkiewicz Karol, Szwiec Bartek, Temporowicz Victor, Tucki Igor, Zając Karol, Zając Mikołaj.