Wojewódzka Llicealiada w drużynowym tenisie stołowym

We wtorek 26 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie rozegrano Wojewódzki Finał Licealiady w drużynowym tenisie stołowym. Niestety żaden zespół z powiatu hrubieszowskiego nie zdołał się do tego turnieju zakwalifikować.

Reklamy

u>WOJEWÓDZKA LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
Hrubieszów 26.02.2008

KOMUNIKAT KOŃCOWY

***

DZIEWCZĘTA

M-CE
SZKOŁA
SKŁADY
POWIAT
OPIEKUN

1
I LO Lubartów
Kamińska Wiktoria
Kalisz Elżbieta
Widyńska Marlena
Lubartów
Beata Sajda

2
ZS Nr 1 Tomaszów
Pasieczna Monika
Danilkiewicz Katarzyna
Wróbel Karolina
Tomaszów
Joanna Zyza

3
LO Janów Lubelski
Rycerz Dominika
Suchora Anna
LO Janów Lub.
Hulak Beata

4
LO Łuków
Materia Ewelina
Mączka Ilona
Łuków
Anna Krzyszycha

5-6
LO Ryki
Jankowska Sylwia
Laskowska Anita
Ryki
Leszek Zając

5-6
I LO Zamość
Rawiak Agnieszka
Złomańczuk Agata
Zamość m.
Maria Ćwierz

7-8
ZS Janów Podl.
Pawluczuk Justyna
Wojtczuk Monika
Czyżak Paula
Bialski
Mateusz Ochnik

7-8
II LO Chełm
Kuryło Iwona
Woch Małgorzata
Chełm m.
Chmielewska Barbara

9-12
ZSZ Nr 4 Chełm
Pawlos Honorata
Siejko Aneta
Chełm m.
Adam Rejent

9-12
III LO Lublin
Rozmuszcz Olga
Lewandowska Ilona
Lublin m.
Adam Prus

9-12
ZS Nr 2 Kraśnik
Kaspruś Marlena
Rozmuszcz Agata
Kraśnik
Elżbieta Wiosło

9-12
XXI LO im. Św.St. Kostki Lublin
Stępniak Aleksandra
Chilimoniuk Joanna
Ziętek Katarzyna
Lublin m.
Jarosław Reczek

***

CHŁOPCY

M-CE
SZKOŁA
SKŁADY
POWIAT
OPIEKUN

1
ZS Piaski
Jasiński Sebastian
Gładysz Jarosław
Słupny Adam
Świdnik
Nina Kostrzewa

2
I LO Lubartów
Bańkowski Łukasz
Prażmy Bartosz
Bańkowski Kamil
Lubartów
Zbigniew Sajda

3
ZS Katolickich Lublin
Rojek Rafał
Szewczuk Michał
Lublin m.
Dorota Michalak -Nowacka

4
LO Janów Lub.
Kuźnicki Artur
Brodowski Mateusz
Janów Lub.
Andrzej Janacz

5-6
RCEZ Lubartów
Jóźwiak Norbert
Kowalik Jakub
Chodu Jarosław
Lubartów
Leszek Sienkiewicz

5-6
ZS Nr 6 Lubycza Królewska
Nowicki Jacek
Słoboda Rafał
Tomaszów Lub.
Jerzy Feret

7-8
I LO Radzyń Podl.
Skowron Mateusz
Skolimowski Maciej
Kozak Radosław
Radzyń Podl.
Adam Pękala

7-8
ZS Nr 1 Kraśnik
Lawenda Tomasz
Pierzyniak Piotr
Łukasik Damian
Kraśnik
Anna Szekalska

9-12
ZS Adamów
Dmowski Tomasz
Jóźwik Konrad
Łuków
Robert Gruba

9-12
LO Dubienka
Kucharczyk Mateusz
Wojnar Tomasz
Chełm pow.
Wojciech Rudnicki

9-12
ZSP Nr 1 Krasnystaw
Wójcik Arkadiusz
Pluta Łukasz
Powroźniak Jarosław
Krasnystaw
Leszek Dworucha

9-12
ZS Nr 1 Lublin
Bądos Jarosław
Kisielewicz Patryk
Guz Łukasz
Lublin m.
Robert Podlecki

***

Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary i medale. Wszystkie zespoły dyplomy.

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięskim zespołom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach.

Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Lublinie

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

zobacz zdjęcia >>